25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska zepchnęła Kenstona do krawędzi, ale przegrała 3-1 w finale okręgowym Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie pracownika / Brian Yager Polska Saida Masoosi walczy z Morgan Minds z Kenston, aby złapać piłkę. Masoosi strzelił gola dla Bulldogs w Ravenna High School w czwartek

Ravenna – Wykorzystywana w zacofanej roli kobiecej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Po dwóch niepowodzeniach w play-offach cieszyli się rolą.

W czwartkowym finale Dywizji II przeciwko Kenstonowi, zajmujący dziewiątą pozycję w rankingu Bulldogs, rzucili wszystko, co mieli, przeciwko swojemu overheadowi opozycji. W rzeczywistości przez 78 minut udawali nawet martwych bombowców państwowych.

Na nieszczęście dla Bulldogs, zrezygnowali z dwóch bramek w mniej niż minutę i przegrali z Kenston 3-1, co kosztowało ich kilka niedociągnięć.

Trener buldogów Neil Hooda powiedział: „Myślałem, że graliśmy dobrze”. Ogólnie zagraliśmy dobrze. Jestem dumny z mojego zespołu i próbowaliśmy. Nikt nie sądził, że tu będziemy ani nie damy im żadnej zabawy, myślę, że tak.

W pierwszych minutach meczu Polska faktycznie wylądowała na szachownicy jako pierwsza, a Bulldogs wychował Sida Masoosi. Był to pierwszy gol, który Kenston poddał w meczu, a drugi, który stracili w październiku.

Po chwili Bombers odpowiedzieli własnym celem i ponownie wyrównali grę. Wchodząc do gry, Hooda wiedział, że ważne jest, aby strzelić gola wcześnie.

„Nie radziliśmy sobie zbyt dobrze w zabezpieczaniu rzutów rożnych, więc pomyśleliśmy, że potrzebujemy szybkiego i zadziałało lepiej” – powiedział. „Był ogromny. Potem wzięli ten róg, włożyli go do środka i zbudowali. Nadal myślano o tym w tę i z powrotem.

Drużyny zamieniły się szansami w dalszej części pierwszej i drugiej połowy. Kenston objął dowodzenie w połowie drugiej połowy. W mniej niż 20 sekund Leila Cornell z Kenston strzeliła dwa gole i poszła pełną parą.

Przez resztę meczu drużyny ponownie wymieniały się szansami, ale dzięki wbudowanej poduszce Kenston utrzymał zwycięstwo.

Porażka zakończyła się porażką 5-1 z Cannfield, przerywając serię siedmiu wygranych na początku miesiąca. Polska (15-3-1) zmagała się w tym sezonie z dużą ilością tony, bez przerwy między śledzeniem kontaktów a niewybaczalnym harmonogramem, ale zespół awansował.

READ  Najwyższy sąd UE orzeka, że ​​polska polityka pozyskiwania drewna jest niezgodna z prawem - Politico

Polska awansowała do finału okręgowego, pokonując piąte miejsce Salem i ósme Mogadiszu.

„Myśleliśmy, że mamy dobry zespół, ale nie wiedzieliśmy, jak dobry jest” – powiedział Hooda. „Zaczęliśmy, musiały siedzieć, ponieważ niektóre kobiety były w kontakcie. W naszym pierwszym meczu z South Range przegraliśmy 2-1 i tęskniłem za dwiema głównymi dziewczynami. Potem wróciły i przeszliśmy przez cały sezon.

„Graliśmy w West Branch i zremisowaliśmy ich, potem mieliśmy kiepski mecz z Canfield. Potem złożyliśmy to w całość i jestem z nich bardzo dumny.

Drugoroczna polska bramkarz Leanne Williams nie wykorzystała 10 rzutów obronnych.

The Bulldogs ukończyły klasę seniorów z czterema suczkami, Avreyem Kriskovem, Saidą Masoosi, Mią Marandis i Bellą Milano. Hooda ma nadzieję, że wpływ, jaki wywarła jego klasa seniorów, wystarczy do zbudowania projektu.

„Kobiety na nich patrzyły” – powiedział Hooda. „Są liderami zespołów, myślałem, że zajmują kluczowe stanowiska, których potrzebowaliśmy.

„Mam nadzieję, że uzyskamy dobre wyniki i ludzie zainteresują się projektem. Myślę, że nadchodzą dwie dobre klasy, więc mam nadzieję, że ludzie będą podekscytowani.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej