26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska wcześnie wychodzi z Euro 2020 Euro

Polska przeżyła rozczarowujące wczesne wyjście z europejskiego turnieju piłki nożnej, jako jedna z zaledwie ośmiu drużyn, które odpadły z turnieju Euro 2020 z 24 drużynami po fazie grupowej. Przechwycony przez napastnika Gwiazdy Świata FIFA 2020, Roberta Lewandowskiego, Polska zajął ostatnie miejsce w grupie E i nie awansował do ostatniej szesnastki turnieju, z jednym punktem z trzech meczów grupowych.

Wielu rozzłoszczonych polskich kibiców domagało się rozstrzelania trenera Paulo Sous, ale Zbigniew Boniek, prezes PZPN, powiedział dziennikarzom, że zostanie przy Sousie. Ponic podkreślił, że Portugalczyk „ma duże doświadczenie trenerskie i wie, czego potrzebuje polska drużyna”. Puchar Świata, który odbędzie się w Katarze w 2022 roku, wyraził nadzieję, że Polacy zakwalifikują się.
Widząc wyzwanie w Portugalii, w Polsce, w styczniu powołano menedżera zespołu. Zastąpił prasę koszulkową po tym, jak Ponic powiedział, że między drużynami rywalizującymi w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy i Świata jest „zły stan zdrowia”.

Żadnej podróży do Tokio. Jen Stucinsky Zuhr z Fredonii nie pojedzie w tym roku na olimpiadę. NAS. Wystartowała w finale kobiet w skoku o tyczce w próbach lekkoatletycznych, ale nie zajęła miejsca w pierwszej trójce. Mistrz olimpijski 2012 10 Prosto dotarcia do Igrzysk Olimpijskich lub Mistrzostw Świata, które rozpoczęły się w 2007 roku.

Zuhr zdobył srebrny medal w Pekinie i złoty medal w Londynie, ale przyjechał do Rio de Janeiro pięć lat temu, gdy zachorował.

Domino upadło. Tokio nie weźmie udziału w olimpijskim 800-metrowym biegaczu Adama kscot Polska powiedział na Facebooku, bo po jej zdrowiu, m.in. szczepienie kovit „domino imprez” w rezultacie. Kszczot zdobył złoty medal na halowych mistrzostwach świata 2018 i był uważany za największą szansę na medal w Tokio.
31-latek powiedział po powrocie z obozu treningowego w Kenii, że jego „stworzenie odmówiło posłuszeństwa” i że są „sprawy rodzinne” do załatwienia.

READ  Wielka Brytania i Austria zaprzeczają aresztowaniu cywilów w Iranie, a Polska twierdzi, że naukowiec został porwany

Bosnonsky Honorowy pisarz sportowy Joe Bosnonsky otrzymał prestiżową nagrodę Tony Quebec Media Award 2021 od National Polish-American Sports Arena.
Bosnansky jest starszym pisarzem w The Athletics. Starszy pisarz Sports Illustrated i urodzony w Cleveland temu, był felietonistą Kansas City Star. Autor pięciu książek, w tym The Secret of Golf: The Story of Tom Watson i Jack Nicholas. Wraz z żoną Marco i dwójką dzieci mieszkają w Charlotte w Północnej Karolinie.
Pięć różnych organizacji przyznało mu tytuł National Sports Writer of the Year i zdobył dwie nagrody Emmy w ramach programu NBC Digital Olympic Coverage.
Nagroda Quebec przyznawana jest corocznie polonijnemu członkowi mediów za wybitny wkład we wszelkie media sportowe. Nagroda nosi imię Tony’ego Quebeca, który zadebiutował w 1982 roku. Po błyskotliwej karierze w New York Yankees Crossroads, Quebec miał kolejną długą i pełną sukcesów karierę jako analityk baseballu w telewizji sieciowej.
Bosnonsky zostanie uhonorowany na przyjęciu wstępnym z okazji 48. rocznicy Hall. Odbędzie się 16 września 2021 w American Polish Cultural Center w Troy, Michigan. Bilety na imprezę, która zaczyna się o 17:30, kosztują 140 USD i można je zamówić dzwoniąc pod numer (313) 407-3300.
Informacje o Narodowej Polsko-Amerykańskiej Galerii Sław Sportu dostępne są na stronie www.polishsportshof.com.

Tour Poles Tour de France potrwa teraz do 18 lipca w mieszance dwóch znanych polskich kolarzy.
Mike Kviatkovsky jeździ dla UCI World Team Aeneas Grenadiers. Kuviyatkovski był mocnym kolarzem, w wielu wypadkach spisywał się lepiej. Został mistrzem 2014 World Elite Road Racing. Rafaz Majka jeździ dla UPI World Team UAE Team Emirates. Był znany jako mocny wspinacz, wygrywa etapy górskie, a także wygrał trzy ostatnie Tour de France.
Na szczęście nie byli wśród najczęstszych kolarzy podczas pierwszej fazy wypadku. „Ales Opi-Omi!” (Francuskie powitanie z niemieckimi zasadami dla dziadków) Aby pokazać kamery telewizyjne wjeżdżające na tor i wjeżdżające na jazdę, ustanowiono reakcję łańcuchową, która wysłała kilku rowerzystów na chodnik.

READ  Emirates News Agency – Spotkanie z Abdullahem bin Saeedem, polska współ-Warszawa