9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska Sane Briesz, 34-2 | Wiadomości, sport, praca

Senior Chaney, Jawan Freeman, wcina się pomiędzy parę polskich obrońców podczas przyziemienia na 27 jardów w pierwszym kwartale czwartkowego tygodnia 1 konkursu w Poland High School. The Cowboys pokonali Polskę 34-2.

POLSKA – Wierzcie lub nie, ale piłka nożna oficjalnie powróciła w czwartek wieczorem na stadionie Dave’a Pawlanskiego.

Przez kilka pierwszych etapów meczu czułem się jak w połowie sierpnia. Obie drużyny wymieniały się obrotami podczas swoich pierwszych przejazdów, zanim Chaney zgubił punt.

Nie potrwa długo, zanim Cowboys osiodłają, gdy pokonają Bulldogs 34-2, aby otworzyć kampanię 2022.

Z uśmiechem na tyle dużym, by oświetlić pokój, Chet Antram długo czekał na czwartkowy wieczór.

„To szaleństwo, ponieważ kiedy po raz pierwszy wróciliśmy (jako pierwsza i juniorska drużyna uniwersytecka) w 2018 roku, graliśmy tutaj” powiedział Antaram. „To dla mnie coś znaczy, wrócić na czerwono i pracować z tymi facetami, to spełnienie”.

Starszy James Amil-Austin przedarł się przez linię Polski i pobiegł do 68-jardowego wyniku w dół linii bocznej Bulldogs, aby rozpocząć pościg. Drugi rozgrywający Matt Jones pobiegł po jego lewej stronie, aby uzyskać dwupunktową konwersję.

Jawan Freeman popisał się fajną grą z 27 jardów i awansował na 14-0 w drugiej kwarcie po nieudanej próbie zdobycia dwóch punktów. Przed przerwą do punktacji dołożyli Jawan Harmon i Jason Hewlett, który Hewlett otrzymał przyłożenie pokonując obrońcę jeden na jednego na 58 jardów.

Po opuszczeniu całego sezonu 2021 z powodu kontuzji nogi w meczu Chaney’s Week 1 przeciwko Austintown Fitch, Hewlett padł na kolana i sięgnął w niebo,

Do komitetu Cincinnati minęło dużo czasu.

„Poświęciłem swoje pierwsze przyłożenie jednemu z moich najlepszych przyjaciół (Malik Stewart), który zmarł w zeszłym roku”. powiedział Hewlett. „Nie mogłem tego dla niego zdobyć w zeszłym roku, więc człowiek staje się bardzo emocjonalny. To ulga. Cała ta ciężka praca, cała ta ciężka praca, w końcu się opłaciła. Jestem naprawdę podekscytowany powrotem na boisko. Nie wiem, czy będę tym samym graczem, ale zdobycie tego przyłożenia było dla mnie bardzo podniesione.

READ  Kasaya rozszerza swoją globalną obecność dzięki nowemu biuru w Polsce

„Jest naprawdę dobrze, po pierwszym kwartale zacząłem się śmiać, bo w zeszłym roku tego nie przeszedłem. Po drugim i trzecim kwartale byłem podekscytowany i szczęśliwy. Przed tym meczem byłem trochę zdenerwowany, mogę nie kłamać, spocony, byłem trochę Zajęło to trochę czasu, ale Bóg podniósł mnie jak zawsze i powiedział: „Ty jesteś Nim”.

Obrona Cowboys była gwiezdna, ograniczając Polskę do łącznie 218 jardów, pomimo trzech dodatkowych zdobyczy z powodu przekręceń.

Jones miał łącznie 204 jardy samemu, pokazując swoją zdolność do zarządzania zawodami, z czterema ukończonymi podaniami.

Jawan Harmon ostatecznie zdobył swoje drugie przyłożenie tego wieczoru po 16-metrowej jeździe do domu pod koniec czwartego.

„Czuli się dobrze. Najpierw przypisuję zasługi ofensywnej linii. Wyszliśmy trzy płaskie, mieliśmy ciężki tydzień treningów i wyszliśmy i włożyliśmy wszystko do gry. powiedział Harmon. Obrona wyszła, wykonała swoją robotę, nie ustępowała. Zrezygnowaliśmy z dwóch punktów i chcieliśmy, żeby było zero, ale obrona wykonała swoją pracę.

Polacy zmieniali czasami rozgrywających Dominica Pagano i JP Genova i pomimo rzutu z boku na rozpoczęcie drugiej połowy, zespół Toma Pawlańskiego nie potrafił znaleźć swojego rowka pomimo dodatkowych okazji.

„Przegapiliśmy kilka okazji w pierwszej połowie i nieźle sobie z tym radzimy. Wytykamy kogoś i kto wie, co się stanie. – powiedział Pawlanski. „Najważniejsze jest to, że musimy być lepsi i będziemy lepsi. Będziemy lepsi” – powiedział.

Jedyny wynik Bulldogs przypadł na zabezpieczenie w czwartej kwarcie, kiedy Alex Steffek wpadł w pole punktowe z Jonesem.

Utrzymanie Bulldogs do dwóch punktów jest zawsze dużym osiągnięciem, ponieważ Antram komplementuje atak atakiem.

„(Polska) są duże z przodu, dobrze poruszają piłką, rozprowadzają ją trochę za pomocą odrzutowców i tak dalej.” powiedział Antaram. „W polskim futbolu chodzi o siłę, kontrę i substancję. Udało nam się powstrzymać w momentach, kiedy było to konieczne.

READ  Jak dwie kobiety inspirują zrównoważoną modę – DW – 27.04.2023

„Chcesz zacząć od właściwej stopy. Jutro dowiemy się, gdzie jest nasz stan psychiczny i zdecydowanie jest to duże, gdy pierwszy z nich pokaże, że ich ciężka praca się opłaci i idą w tym kierunek.

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej