15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska PGE kończy sieć dystrybucji na Mazowszu

Moc

Według Warsaw Business Journal modernizacja i rozbudowa infrastruktury energetycznej w Czosnowie we wschodnio-centralnej Polsce zakończyła trzeci etap najważniejszej inwestycji energetycznej Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) w dynamicznie rozwijającym się regionie Mazowsza.

Podstacja 110/15 kV (kilowolt) w Czosnowie, wraz z rosnącymi liniami wysokiego napięcia, przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa dostaw energii oraz przyłączenia do sieci nowych obiektów.

Czosnów Meeting to najdroższa i największa inwestycja sieciowa na Mazowszu realizowana przez PGE Dystrybucja.

Jego ostatnia, czwarta faza ma zostać wdrożona w tym roku.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Stworzenie renomowanej branży dziennikarskiej to kosztowny biznes. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdziwych, dokładnych i bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im nadal przodować bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz do nas swoje wpisy.

READ  LightSource PP inwestuje w projekt o mocy 757 MW w Polsce - PV Magazine International