20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska ekipa telewizyjna w trasie po Sri Lance – Inne

Polska ekipa telewizyjna w trasie po Sri Lance – Inne


Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki (SLTPB) we współpracy z Ambasadą Sri Lanki w Polsce podjęło kroki w celu zorganizowania trasy FAM z polską telewizją, która niedawno powstała na Sri Lance i będzie nadawać od 3 marca. 09 marca.
TVN jest flagowym kanałem TVN Discovery Polska i jednym z dwóch wiodących komercyjnych nadawców telewizyjnych w Polsce. Dzięki tej reklamie medialnej kanał TVN spodziewa się wyprodukować nowe odcinki trzech odcinków każdego dokumentu zatytułowanego „Miasto/region do zobaczenia” i „Dzień dobry TVN – TVN Discovery”.

Projekt obejmuje żywność, zabytki kultury i dziedzictwo historyczne, w tym obiekty światowego dziedzictwa UNESCO, które przyciągną i zaimponują nowoczesnemu społeczeństwu w Polsce.
Kanał telewizyjny i silne połączenie z Polakami (38 mln widzów) inspirują do wyjazdu na Sri Lankę na wiosnę/lato 2022, gdzie podkreślają Sri Lankę jako najpiękniejszą destynację na wakacje.
Celem tej podróży jest podkreślenie piękna kraju poprzez podniesienie świadomości ekipy TVN w celu przyciągnięcia większej liczby turystów z Polski dzięki naszej wyjątkowej gościnności. Cel podróży, aby osiągnąć swoje cele podróży.

Z 6875 odwiedzającymi od 1 stycznia 2022 r. do chwili obecnej, Polska została uznana za jedno z dziesięciu najlepszych miejsc turystycznych na Sri Lance pod względem turystyki, pomimo trwających ataków w Niedzielę Wielkanocną i rządów 19 w 2019 r. Wraz z ogólnoświatową epidemią, w ostatnich latach możliwość pojawienia się polskiego rynku na Sri Lance stopniowo wzrastała.

Ponadto, w związku z dużą liczbą polskich wizyt na Sri Lance w ciągu ostatnich kilku lat, PLL LOT będą mogły wznowić połączenia z Warszawy do Kolombo trzy razy w tygodniu, w tym we wtorki, piątki i niedziele. Transport.
Podczas trasy FAM ekipa TVN Media pojedzie do Kolombo, Dambulli, Sigiriyi, Echo Park, Kandy, Galle i Bentoty na zdjęcia w dniach 03-09.03.2022.