26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska drużyna piłkarska Visa Kraków rozszerza swoją działalność sportową i podpisuje kontrakt z drużyną Tota 2

Kolejna duża firma sportowa rozszerza swoją działalność sportową Razem2Polski klub piłkarski Visa Kraków podpisał nową listę, która rozpocznie rywalizację w nadchodzących wydarzeniach.

Od jakiegoś czasu był to ruch w pracy, ale firma naprawdę chciała mieć pewność, że odpowiedni zespół graczy będzie współpracował ze sobą przed podpisaniem kontraktu.

Ogólnie rzecz biorąc, Vishnu Krakow’s Visa All IN! Gry Kraków Razem W składzie znajduje się pięciu graczy, z których wielu wielokrotnie dołączało, aby rywalizować w ostatnich wydarzeniach i kwalifikacjach, w tym menedżer i komentator / prezenter.

  • Nadan „Egzotyczny_Jeleń” Michajłowicz
  • Marcel „Ekon” Hosovyenko (kapitan)
  • Kuba „Jakub” Staniszewski
  • Marcin „Molex” Bucky
  • Jednak Patrick „Crush”?
  • Mikey „Guerrilla” Jiwak (kierownik)
  • Domec „bandyta” Borys (gospodarz)

Wszyscy zawodnicy i personel pochodzą z Polski, a najbardziej utytułowany członek zespołu graliśmy dla wielu mocnych spółek, takich jak Exotic_Deer Team Kinguin i zrobimy to ponownie w 2018 roku. Ecken będzie pełnił funkcję kapitana drużyny, gdy będą pracować nad zdobyciem kilku zwycięstw pod nowym sztandarem.

„Cieszymy się, że Vishnu Krako wziął nas pod siebie”. Ecken Powiedział. „Uważamy, że ta współpraca z firmą będzie czymś wyjątkowym. Z pewnością pomoże pchnąć polską scenę w górę, a tym samym podnieść Polskę. Razem2 Fani. Wierzymy, że mamy potencjał, motywację, a przede wszystkim możemy wiele osiągnąć.

Przed przeprowadzką Visna Kraków miała stosunkowo udany huk CS: Geo Lista prowadzona przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i in FIFA Gracze. Teraz system ma nadzieję zapewnić większą stabilność Razem Scena w Polsce jednocześnie konkuruje z najlepszymi zespołami i rozwija markę.

„Bardzo się cieszymy, że możemy w naszych ramach utworzyć kolejny oddział” – powiedział Misko Sapus, kierownik sprzedaży i sportu Visco Kraków. Powiedział. „Mamy nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce Razem2Stajemy w zgodzie ze światowymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się z nimi zmierzyć! ”

READ  Projekt: Kaminica Malborg, Polska Restauracja PP / Studio

Według kierownictwa zespół już trenuje w jednym z obiektów zespołu i przygotowuje się do publikacji niektórych treści w przyszłości, a także do rywalizacji w nadchodzących wydarzeniach.