19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska: Czego można się spodziewać po krajowym finale🇵🇱

Polska: Czego można się spodziewać po krajowym finale🇵🇱

Na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie Polska ma reprezentować 10 piosenek. W sobotę 19 lutego polska telewizja TVP wyemituje ogólnopolski finał, podczas którego zostanie wykonanych te 10 piosenek, po czym Polska wybierze swoje zgłoszenie do Eurowizji.

ூன் Tune in: Finał Polski rozpocznie się w sobotę 19 lutego o godzinie 20:00 CET. Spektakl będzie transmitowany przez polską telewizję TVP Strumień online Dostępne za pośrednictwem ich strony internetowej.

Serce Europy bije tutaj! Wybieramy sukces na Eurowizję (Tu bije serce Europy! Postanawiamy wygrać Eurowizję) to wstępny wybór Polski do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. 10 artystów jest gotowych i gotowych do grania swoich piosenek – niektórzy z nich osiągnęli już w Polsce spory sukces. Mam nadzieję, że wygram krajowy konkurs i zostaniesz międzynarodowym spadkobiercą polskiego zgłoszenia do Eurowizji 2021 Jazda Rafała Brzozowskiego.

RAFAŁ w maju 2021 w Rotterdamie AhoyEBU / Andres Putting

Rafale powróci – będzie pełnił nocne dyżury z Idą Novakovską i Malkorsadą Tomasovską. Przyniosą nam wielkie wydarzenie na żywo ze Studia 5 w TVP w Warszawie.

Na tym jednak misja Rafała Brzozowskiego się nie kończy! L & Nicki (zwycięzcy Eurowizji dla Azerbejdżanu w 2011 roku), Justina Steskovskaya, Blue Cafe i Kasia Moss (Polska Eurowizja 1995, 20174) i 2017 będą jednymi z 7 gości występujących tego wieczoru. Polskie uczestniczki Eurowizji juniorów Vicky Kapoor (zwycięzca w 2019 r.) i Sarah James (wicemistrzyni w 2021 r.).

Połączenie 50/50 arbitrażu i publicznego głosowania wyłoni zwycięzcę, a wszystkich 10 artystów i uczestników utworu wybierze i zagłosuje:

Lewy górny prawy: Ania Byrsin, Taria, Mila, Carolina Lyser, Carolina Stanislavsky i Sika Toro

Ania Byrzin – Gdzie

Wygrywanie konkursów piosenki w przeszłości to nic nowego, Ania jest już stałym gościem na festiwalach muzycznych w Polsce, a ostatnio pojawiła się jako gość na hitowym albumie The Beatles Jazz Records!

READ  Polska zdenerwowana Słowacją, awans do dużej sceny - LEN

Zobacz: Ania Byrne – Gdzie

Daria – paranoja

Ukończył College of Music w Londynie, który uczestniczył w jego 10. sezonie Głos Polski To sprawiło, że Daria stała się sławna w swoim rodzinnym kraju, a potem stała się wielkim hitem. Paranoja Jej drugie solo.

Zobacz: Daria – Paranoja

Mila – potrzebuję tego

Będąc piosenkarką i autorką tekstów, Mila jest pianistką i aktorką, która ma za sobą wspaniałą karierę muzyczną i dramatyczną. Uczestniczył w 6. serii Głos PolskiTam był mentorem byłej wicemistrzyni Eurowizji, Edity Kourniak.

Zobacz: Mila – Czego potrzebuję

Carolina Liser – Czysta woda

Wszechstronna artystka, która potrafi przekształcić wszystko, od folku po jazz i coś pomiędzy, w przeszłości wystawiała nawet własną muzykę. W wolnym czasie, kiedy nie śpiewa ani nie występuje, lubi dawać koncerty klawesynowe.

Zobacz: Karolina Lyser – Sista Voda

Karolina Stanislavsky & Sika Toro – Przenieś

Carolina pojawi się na konkursie w 2021 roku po megahitie, który sprzedał platynę. frazes. Połączył siły z kolumbijską artystką Siką Toro; Piosenkarka, autorka tekstów i tancerka mieszkająca obecnie w Warszawie.

Zobacz: Karolina Stanislavsky & Sika Toro – Przenieś

Lewy górny prawy: Christian Ochmann, Siostry Slakta, Kuba Smazkovsky, Lydia Copana, Unmute

Christian Ochman – Rzeka

Zwycięzca 11. edycji Głos Polski A Christian, wnuk słynnego polskiego najemcy Weislava Ochmanna, wydał w listopadzie swój pierwszy dobrze przyjęty album.

Zobacz: Christian Ochman – Rzeka

Siostry Szlachta – Drogowskazy

Bliźniaczki Julia i Victoria od kilku lat koncertują we własnej Polsce i otrzymały wyróżnienia za występy na żywo. Para wzięła również udział w polskiej selekcji do Eurowizji przed 2020 rokiem.

Zobacz: Siostry Slakta – Drogowskazy

Kuba Smojkowski – Ławsik

Po pojawieniu się Głos dzieci, Kuba 4 dołączył do zespołu Dreamers, z którym rozpoczął w 2019 roku Konkurs Piosenki Eurowizji Juniorów w Polsce. Poszedł solo w zeszłym roku i wydał swoje pierwsze solo. Nieskończony.

Zobacz: Kuba Smazkowski – Lavsik

READ  Polska: Silny PKB i wysoka inflacja wywierają presję na RPP Snap

Lydia Copania – Dlaczego to boli

Lydia obecnie dzieli swój czas jako artysta nagrywający i muzykoterapeuta. Fani Eurowizji mogą zidentyfikować Lydię; Reprezentował Polskę w turnieju 2009 nie chcę odchodzić.

Zobacz: Lydia Copania – Dlaczego to boli

Wyłącz dźwięk – głośniejszy niż decybele

Unmute to zespół pięciu niesłyszących artystów: Magdaleny Vodovierz, Julii Kramek, Aliny Zakotzińskiej, Jusany Simańskiej i Zaka Stanisławskiego. Zamiast śpiewać lub rapować, utwór wykonywany jest na żywo w języku migowym.

📺 Widok: ścieżka dźwiękowa — głośniejsza niż decybele

TVP otworzyła termin składania zgłoszeń dla początkujących artystów i autorów piosenek jesienią zeszłego roku. Nadawca otrzymał do preselekcji 150 potencjalnych utworów. Pięcioosobowy zespół, w skład którego weszli przedstawiciel DVB, osobowość radiowa, muzyk, dziennikarz i przedstawiciel Związku Muzyków Polskich, pracował wspólnie nad zredukowaniem domeny do 10 wpisów, które zobaczymy w sobotę. Noc.

Daj nam znać, co myślisz o wyborze polskich piosenek w oficjalnym Konkursie Piosenki Eurowizji Światło internetowe, Instagram, TIK Tok, Świergot I Facebook Kanały.