15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie: Komentarze na temat Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Podsumowanie: Komentarze na temat Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Bądź dziś świadkiem przybycia Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera Na wielu platformach, w tym na Switchu.

Jeśli przegapiłeś relację w czołówce przed jej wydaniem, jest to twarda gra inspirowana klasyką, w której występują nie tylko żółwie, ale także wiele innych znajomych twarzy. Istnieje również tryb wieloosobowy dla maksymalnie sześciu graczy. Jeśli nadal nie jesteś sprzedany, czytaj dalej, aby zobaczyć podsumowanie dotychczasowych recenzji.

Najpierw krótko omówimy nasz region. Daliśmy grze 9 na 10 „doskonałych” gwiazdek:

No cóż, oto kilka pomysłów z innych źródeł – zacznijmy od IGNktóry wprowadził tę nową wersję 8 z 10:

„Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge jest dokładnie tym, na co brzmi: ukochanym przeprojektowaniem gier zręcznościowych TMNT od jednego z najlepszych twórców beat-em-up w dzisiejszym biznesie”.

Raport Nintendo World W najnowszej grze Turtle podał 9 na 10:

Krótko mówiąc, jeśli jesteś fanem TMNT lub przebojów, na pewno spodoba ci się kolorowa i optymistyczna gra Shredder’s Revenge, zwłaszcza jeśli znajdziesz kilku innych ninja, którymi możesz się cieszyć.

Biblia gier Całkowicie zarobione, przyznając kolejne 9 z 10:

„plik zemsta niszczarki obok polubień Ulice gniewu 4 A Dziewczyny z River City Jako współczesne arcydzieło w swoim rodzaju, przykładowe pokazanie, jak stworzyć stylistyczną trasę, która została już dobrze przebyta po tylu doświadczeniach z pierwszej ręki i w jakiś sposób uczynić podróż bardziej wyjątkową niż cel. „

Dyrektor generalny Dał mu 4 na 5 gwiazdek, ale ma pewne problemy:

Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera Nie możemy się doczekać powrotu do czasów świetności gier zręcznościowych z przewijaniem bocznym Konami i wizyt domowych w oparciu o ulubionego młodego zielonego ninja. Jeśli chodzi o grafikę i rozgrywkę, Dotemu i Tribute Games nie tylko pasowały do ​​starych klasyków, którym tu hołdują, ale być może nawet je przewyższyły. Niestety ta podróż w czasie jest nieco skażona niespójnym dźwiękiem i trybem zręcznościowym, który brzmi bardziej jak hit niż suspens. „

nie mniej ważny, GoNintendo Kolejny port, który absolutnie kocham:

TMNT: Shredder’s Revenge to oryginalny artykuł, który po raz kolejny udowadnia, że ​​Dotemu ma niesamowity szacunek / zrozumienie dla klasycznego hitu.Teraz wiemy, że Tribute Games jest w stanie zrobić to samo, a te dwa zespoły nie tylko zaowocowały jednym z najlepsze gry TMNT w historii, ale jedna z najlepszych gier mnożenia od lat.”

Czy obejrzysz TMNT: Shredder’s Revenge na Switchu w tym tygodniu? Zostaw komentarz poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.