6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podgląd: Szwecja vs Szwecja – prognoza, wiadomości zespołu, rankingi

Sports Mole Tuesday World Cup Qualifiers – Starcie Europy między Polską a Szwecją zawiera prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe rankingi.

Z pożądanym miejscem w Katarze w kolejce, Polska I Szwecja Przygotuj się do bitwy w ich finałowym meczu Mistrzostwa Świata 2022 Wtorkowy wieczór play-off na Stadionie Śląskim.

Gospodarze dotarli do finału playoffów z Rosją w zaplanowanym półfinale, a ich skandynawscy koledzy z drużyny oglądali Czechy 120 minut później w Midwick.


Konkurencyjny podgląd

© Reuters

Polskie gwiazdy wśród przerażających starć na Ukrainie po inwazji Rosji na sąsiadów z Europy Wschodniej Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny I Matty Cash Wyrazili zdecydowany sprzeciw wobec konfrontacji Valerie CorbinStrona play-offów.

FIFA zapowiedziała, że ​​Rosja nie weźmie udziału w play-offach, ponieważ Polska awansuje do finału, zgodnie ze swoim stanowiskiem solidarności z Ukrainą. Czesław MichniewiczStrona, która zmierzyła się ze Szkocją w przyjaznej wojnie.

Lekarz nie polecił zacofanej Polsce zobaczyć, że dwóch zawodników zostało kontuzjowanych przed gwizdkiem do przerwy. Kieran TyrneyNagłówek w 68. minucie wcześniej Krzysztof PiątekKara za śmierć doprowadziła do remisu 1-1 w remisie.

Polska, która po ciężkiej nocy w Glasgow czeka na powrót do domu, przegrała drugi z rzędu finał Pucharu Świata w 2018 roku po eliminacji w fazie grupowej. Rok.

Liczba porażek ze wszystkich ośmiu meczów w jednym meczu dobrze przygotowała gospodarzy do tego ważnego starcia i od 2009 roku nie zawiodła ich z wypoczętym Lewandowskim w eliminacjach do Mistrzostw Świata na własnym boisku. Stopa meduzy z pewnością będzie miała błysk w jego oczach na tle Szwecji.

Szwed Robin Quisen świętuje swoją pierwszą bramkę 24 marca 2022 r.© Reuters

Szwecja i Czechy przegapiły kilka okazji w 90. minucie na Friends Arena, wpychając obie osoby ubiegające się o Puchar Świata do dogrywki i zachęcającą alternatywę John Anderson Wypłacone dywidendy.

Od pozornie dobrej bramki Czechów poniesionej w normalnym czasie Jan Kuźta Niedozwolone i 110 minut na zegarze, do przodu Aleksander Izaak I Robin Quisen Wraz z tym ostatnim zbliżył Szwecję o krok do Kataru.

READ  „Chcę śpiewać najlepiej jak potrafię na Eurowizji”

Podobnie jak Polska, Szwecja chce ponownie dostać się do finału Mistrzostw Świata po przegranej z Anglią w ćwierćfinale w 2018 roku, ale Anderson będzie musiał odzyskać swoje wojska po 120 minutach ciężkiej akcji. Aby to zrobić.

Widzowie nie tylko poradzili sobie ze zmęczeniem, ale ich opuszczenie skandynawskiej siedziby było również powodem do niepokoju, ponieważ Szwecja przegrała każdy z trzech ostatnich meczów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata i wygrała ostatnie dziewięć ze wszystkich swoich meczów.

Zwycięstwo nad Polską było jednak siłą Szwecji, ponieważ Niebieski i Żółty wygrał sześć meczów w turnieju, pokonując ostatnio pięciobramkowy thriller 3-2 w fazie grupowej Euro 2020. Sukces od Wiktora Clausena.

Polska Eliminacje Mistrzostw Świata – Format Europa:

Polski format (wszystkie mecze):

Szwecja kwalifikuje się do formatu Mistrzostw Świata – Europa:


Wiadomości zespołu

Sladen Ibrahimovic z AC Milan świętuje drugą bramkę 12 września 2021 r.© Reuters

Polska straciła jedno i drugie Arcadius Milic I Bartos Salomon Pomocnik doznał kontuzji w pierwszej połowie remisu ze Szkocją w pierwszej połowie w czwartek. Mateusz Klich Zawieszony z powodu nagromadzenia żółtych kartek.

Milik i Solomon zostali oficjalnie wykluczeni z gry przez PZPN, a własne zmagania Biadka o kondycję gwarantują powrót na prowadzenie w ataku Lewandowskiego.

Jeden Marcin Kamiński Lub Bardos Peresinsky Polska będzie musiała wypełnić trzecie miejsce Solomona, a Wojciech Chesney na pewno wróci do bramki. Szymon Surkowski Przygotowuje się do reprezentowania Clichy po swoim seniorskim debiucie w reprezentacji przeciwko Szkocji.

Gdyby Polska miała niebezpiecznego finiszera w Lewandowskim, Szwecja z dumą by wróciła Sladen IbrahimovićCzłowiek, który wyzdrowiał z zakazu, wygrał wraz z prawym obrońcą w półfinale Emil Croft.

Dobrze wypoczęte nogi 40-letniego Ibrahimovicia z pewnością wejdą do gry na początku, gdy Anderson ocenia jego kondycję w półfinale, ale na pewno będzie bez niego. Martin OlsonObrońca wycofał się z drużyny z powodu kontuzji przeciwko Czechom.

READ  Po raz pierwszy od 30 lat Polska została ostrzeżona przed ryzykiem wojny w Europie

Jeden Ludwig Augustinson Lub Pierre Fengtson Olson przesunie się w lewo – nawet jeśli całkowicie przegra z byłymi Czechami – i widzi możliwe włączenie Ibrahimovicia Tejan Kulusewski Wyrusz w szerszą rolę przed glasonem z miłymi wspomnieniami z tego spotkania.

Polska możliwy skład startowy:
Szczęsny; Bierieziński, Klik, Bednarek; Kasa, Kryżowiak, Żurgowski, Rega; Moder, Jilinsky; Lewandowski

Szwecja możliwy skład startowy:
Olsen; Danielson, Lindelof, Nilsson, Pengson; Kluczewski, Ektel, Olson, Forsberg; Izaak Ibrahimović


Zielone tło dla słów SM

Mówimy: Polska 1-2 Szwecja

Wydaje się, że liczby Polaków dały Szwecji ostatnie wyniki, a powroty dwóch doświadczonych strzelców bramek Lewandowskiego i Ibrahimovicia sprawiają, że to spotkanie jest koniecznością.

Choć podopieczni Andersona w czwartek zostawiły wszystko na boisku, spotkanie Polski ze Szkocją nie było do końca rozluźnione, a opcje ofensywne Szwecji zostały utrzymane w rezerwie.


ID: 481697: 1 false2false3false: QQ :: db Z pulpitu: LenBod: collect12237:

Podgląd przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać Gra KretCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej większej gry!