12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podgląd |  Polska WU19 przeciwko Republice Irlandii WU19

Podgląd | Polska WU19 przeciwko Republice Irlandii WU19

Dążenie do udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy UEFA Kobiet do lat 19 rozpocznie się we wtorek po południu od reprezentacji Irlandii do lat 19 kobiet.

Wciągnięta do grupy 5 w Lidze A Irlandia musi zająć miejsce w pierwszej dwójce, aby zakwalifikować się do Rundy Elitarnej, co oznacza, że ​​potrzebuje punktów z Polski, Irlandii Północnej i Francji.

Drużyna Dave’a Connella ma siedzibę w Poznaniu w eliminacjach w Polsce. Rozpoczyna się walka z gospodarzem we wtorek o 13:00.

Trener Connell powiedział: „Od zebrania składu w Dublinie do lotu do naszej bazy w Polsce, a teraz rozpoczynamy nasz pierwszy mecz kwalifikacyjny, był to ciasny zwrot, ale jesteśmy gotowi i nie możemy się doczekać wyzwania.

Główny trener reprezentacji Irlandii kobiet do lat 19, Dave Connell Sportsfile

„Personel zaplecza wykonał świetną robotę przygotowując zawodników i pracowaliśmy nad planem gry, aby zmierzyć się ze wspaniałym polskim zespołem.

„Celem jest wyjście z tej grupy i awans do rundy elitarnej, a następnie do finałów latem przyszłego roku. Nie będzie to łatwe, ponieważ jesteśmy w trudnej grupie, ale gracze są gotowi to przyjąć. Ciężko pracowaliśmy w ramach przygotowań do wyzwania i tych gier.

– Tak wiele kontuzji jest niefortunnych, ale w międzynarodowym futbolu właśnie tak reagujesz na niepowodzenia. Nieobecność niektórych graczy otwiera drzwi dla innych, więc mamy nadzieję, że pomogą nam zakwalifikować się do następnej rundy. teraz jest w Polsce.”

Finał odbędzie się w Belgii w lipcu.

Reprezentacja Irlandii kobiet do lat 19Bramkarze: Summer Lawless (Beamount United), Claudia Keenan (Wexford Youth)

Obrońcy: Meab Russell (Wexford Youths), Melissa O’Kane (Athlone Town), Abby Tuthill (Shamrock Rovers), Kate Thompson (Galway WFC), Jessie Stapleton (Shelbourne), Tara O’Hanlon (Beemount United)

Pomocnicy: Arleith O’Mahony (Shamrock Rovers), Michaela Lawrence (Wexford Youths), Sophie Morin (Liverpool), Eva Mangan (Cork City), Scarlett Heron (Athlone Town), Ellie O’Brien (Cork City), Jamie Thompson (Shamrock Rovers ) )

READ  Niemcy akceptują polską prośbę o wysłanie 5 MiG-ów na Ukrainę – DW – 13.04.2023

Do przodu: Emma Doherty (Sligo Rovers), Laura Shine (Cork City), Leah O’Leary (Shelbourne), Kerry O’Hara (Sligo Rovers), Rola Olusola (Galway WFC)

Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Kobiet U-19 latLiga A, Grupa 5wtorek, 4 października | Polska v Irlandia, City Stadium Blewska, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)piątek, 7 października | Irlandia – Irlandia Północna, City Stadium Swarzędz, KO 10:00 (czasu irlandzkiego)poniedziałek, 10 października | Irlandia v Francja, MGKS Hurricane, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)