15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki o NBA: Oczekuje się, że Jalen Bronson podpisze kontrakt z The Knicks.  PJ Tucker prawdopodobnie dołączy do Sixers

Plotki o NBA: Oczekuje się, że Jalen Bronson podpisze kontrakt z The Knicks. PJ Tucker prawdopodobnie dołączy do Sixers

Ponieważ finały NBA i projekt NBA 2022 są już w książkach, kolejną ważną pozycją w ligowym kalendarzu jest bezpłatna agencja. I chociaż technicznie nie zaczął działać przed godziną 18:00 ET 30 czerwca, jasne jest, że zespoły już działają. Oto kilka najnowszych informacji.

Bronson spodziewa się teraz podpisać z nicki

Galen Bronson był jedną z supergwiazd w play-offach, pomagając Dallas Mavericks Dotarcie do finału Konferencji Zachodniej po raz pierwszy od 2011 roku. Dodatkowo, kiedy Luka Doncic nie trafił na starcie pierwszej rundy, pokazał, że może być czymś więcej niż tylko komplementem.

W rezultacie tego lata ma zarobić dużą wypłatę, zwłaszcza gdy Mavericks i New York Knicks toczą wojnę licytacyjną o jego usługi. Wkrótce po wyeliminowaniu Mavericków wszystkie znaki wskazywały, że Bronson wróci do Dallas. Ale teraz wiatr się zmienił.

Mark Stein relacjonował we wtorek Że jest „rosnąca rezygnacja” w Mavericks, którą Bronson podpisze z The Knicks. Później tego dnia Knicks zwiększyli swoje szanse na zdobycie Bronson Kiedy zamienili Aleca Burkesa i Nerlance’a Noela na Detroit PistonsI zrobiłem więcej miejsca w tym procesie. Oczekuje się, że zaoferują Bronsonowi czteroletnią umowę o wartości 110 milionów dolarów, Według Chrisa Haynesa.

Tucker prawdopodobnie dołączy do Sixers

Portret głowy

Wygląda na to, że trasa PJ Tuckera po pretendentach do Konferencji Wschodniej będzie kontynuowana w przyszłym sezonie. Po zdobyciu tytułu z Milwaukee Bucks W 2021 r. wejdź do finału Konferencji Wschodniej z Miami ciepło Oczekuje się, że w 2022 r. dołączy Tucker Filadelfia 76ers.

Chociaż nie jest zaskakujące, że Tucker zmierzy się z innym konkurentem, nieco zaskakujące jest to, że w ciągu trzech lat dostanie długoterminową umowę o wartości 30 milionów dolarów. Według Keitha Pompejusza. Mimo że nadal jest w stanie bronić się na wysokim poziomie i osiągnął 41,5% swojej kariery za 3 punkty w zeszłym sezonie, skończy 40 lat w ostatnim roku tej umowy. Jeśli uda mu się zachować zdrowie, pomoże Sixers, ale to nie gwarantuje, że gracz pod czterdziestkę gra fizycznie jak Tucker.

Wymiana Zubac w

Portret głowy

Ivica Zubac jest jednym z najbardziej niedocenianych dużych facetów w lidze i często lata pod radarem w Los Angeles Clippers Zespół z wieloma wielkimi nazwiskami. Jednak zespół doskonale zdaje sobie sprawę z jego znaczenia i tego lata ruszył szybko, aby utrzymać go na dłuższą metę.

Zubacowi pozostał tylko rok na kontrakcie, co było opcją dla zespołu. Zamiast jego praktyki, Clippers podpisali Zubac nową umową o wartości 33 milionów dolarów w ciągu trzech lat, Według Adriana Voinarowskiego. Zwiback zdobył w zeszłym sezonie średnio 10,3 punktu i 8,5 zbiórki, co jest rekordowym wynikiem w karierze, i wystrzelił z boiska 62,6%. Odgrywa dużą rolę w przyszłym sezonie, ponieważ Clippers mają nadzieję powrócić do szeregów pretendentów do tytułu ze zdrowym Kawhi Leonardem.

READ  Wynik USWNT przeciwko Haiti: dublet Alexa Morgana w pierwszej połowie zapewnia zwycięstwo 3:0 w meczu otwarcia Concacaf W