15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pizzeria w Vermont została uznana przez New York Times za jedną z najlepszych restauracji w Stanach Zjednoczonych.  jak idziesz

Pizzeria w Vermont została uznana przez New York Times za jedną z najlepszych restauracji w Stanach Zjednoczonych. jak idziesz

Vermont może nie jest znane z pizzy, ale ta popularna restauracja to nadrabia.

Opublikowane przez New York Times Lista 22 najlepszych miejsc na pizzę W środę w USA. TillermanaZa jedną z najlepszych uznano restaurację i zajazd w Bristolu, małym miasteczku położonym około 45 minut drogi od Burlington.

Popularność pizzerii rośnie szybko. Tillerman zostanie otwarty w 2022 r., zastępując Inn at Baldwin Creek i Mary’s Restaurant po przejściu poprzednich właścicieli na emeryturę.

W nowej epoce restauracja mieści się w XVIII-wiecznym gospodarstwie.

Co „New York Times” lubił o Tillermanie?

Bretta AndersonaAutor, który napisał sekcję artykułu dotyczącą Tillermana, pochwalił w artykule właścicieli Jasona Kirmesa i Kate Barron, szefa kuchni Tillermana Kelseya Martina i zastępcę szefa kuchni Taylora Adamsa.

„Rustykalne udogodnienia — trzaskający ogień zimą, wieczorna muzyka na żywo przy stodole latem — pozostają głównym czynnikiem przyciągającym uwagę” – powiedział Anderson.

Anderson dodała również, że w ofercie restauracji znajdują się sezonowe pizze z chrupiącymi brzegami.

Co powiedziała restauracja Tillerman

Ludzie z Tillermana, którego właścicielami są Jason Kirmes i Kate Barron, Opublikowano go na Instagramie o ich rankingu w artykule w Timesie i o tym, jak bardzo byli zaszczyceni, że zostali wyróżnieni.

„Bardzo interesująco jest czytać o ewolucji czegoś tak wszechobecnego, trwałego i ukochanego jak pizza” – czytamy w poście.

Post zawierał także pochwały dla sceny pizzy w Vermont, a także wyjaśnienie, w jaki sposób serwowany przez nich jedzenie wzbogaca każdy aspekt doświadczenia Tillermana.

„Wkładamy wiele uwagi i troski w to, co dostarczamy, a duża część tego dzieje się za kulisami, gdzie ludzie ciężko pracują, a wszystko to zawsze zależy od naszego zespołu, dzięki któremu to wszystko jest możliwe” – czytamy w oświadczeniu.

Sklep Tillerman znajduje się pod adresem 1868 N 116 Rd, Bristol, Vermont 05443. Jest zamknięty od soboty do wtorku i otwarty przez resztę tygodnia. Godziny pracy są od 16:30 do 20:00

READ  Około 1000 lotów w USA zostało odwołanych z powodu zakłóceń w podróżach zimowych

Reyne Velasco jest reporterką popularnych tematów. Można się z nią skontaktować pod adresem e-mail [email protected].