1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pittsburgh Steelers zwyżkowa lista Kenny'ego Picketta na szczycie średniej głębokości wykresu

Pittsburgh Steelers zwyżkowa lista Kenny’ego Picketta na szczycie średniej głębokości wykresu

Pittsburgh – IN Kenny Becketta To oficjalne tutaj.

Pittsburgh Steelers wymienili swój wybór z pierwszej rundy 2022 jako początek na wykresie głębokości – wcześniej Mitch Trubesky – Na niedzielny mecz w Buffalo Bills.

– Nie chcę brać odpowiedzialności za to, co stało się u stóp Mitcha – powiedział we wtorek trener Mike Tomlin. „To nie fair wobec niego. Grał lepiej niż ten opis, ale nie graliśmy. Aby spróbować być lepszym, spróbować zdobyć więcej punktów, spróbować bardziej płynnie poruszać piłką, postanowiliśmy udać się do Kenny’ego mając nadzieję, że uratuje Mamy iskrę… nie tylko pod względem naszej zdolności do poruszania piłką, ale tylko pod względem energii.

„Miejmy nadzieję, że to nas zmotywuje, gdy będziemy starać się iść naprzód i zmienić wynik niektórych z tych gier”.

Beckett będzie pierwszym wschodzącym pomocnikiem, który wystartuje z drużyną od czasu, gdy wolny agent Devlin Hodges rozpoczął sześć meczów w sezonie 2019.

W poszukiwaniu iskry Tomlin Beckett wszedł, aby zastąpić Trubesky’ego w pierwszej połowie przegranej 24-20 Steelersów z New York Jets. Beckett odpowiedział, wykonując 10 z 13 prób na 120 jardów, z trzema przechwytami i dwoma przyłożeniami w pośpiechu.

I nawet po rozważeniu powrotu do Trubisky’ego ze względu na jego wiedzę jako byłego wsparcia Billa, Tomlin trzyma się Picketta, gdy Steelerowie wchodzą w najtrudniejszy etap sezonu, zaczynając od niedzieli w Buffalo.

„Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do tego, do czego Kenny może być zdolny, jeśli chodzi o listy przebojów” – powiedział Tomlin. „Oczywiście mamy pewien poziom zaniepokojenia środowiskiem, w którym ich przyjmujemy, ale martwimy się, który rozgrywający weźmiesz do tego środowiska w porównaniu z tą obroną i tamtym miejscem.

„Kenny wykazał nam dojrzałość na każdym etapie procesu. Jest starszy niż większość początkujących i oczywiście zostało to omówione przed procesem roboczym i rzeczami, które w nim cenimy, z perspektywy szkicu: płynne, szybkie podejmowanie decyzji, pro-przewidywanie i tego typu rzeczy, które okazały się prawdziwe.”

READ  Keri Irving: Gwiazda Brooklyn Nets broni tweeta na temat filmu dokumentalnego uznanego za antysemicki i wstaje, udostępniając wideo Alexa Jonesa

W swoim debiucie w sezonie regularnym, Beckett miał średnio 9,2 jarda na próbę i 13,2 jarda na próbę, znacznie powyżej średniej sezonu Trubisky’ego wynoszącej 5,6 jarda na próbę i 9,9 jarda na próbę.

„Z Kennym tam byliśmy w stanie być agresorem”, Court End Pat Frymouth Powiedział poniedziałek. „Oczywiście, że zdarzy się kilka błędów, kilka piłek do dryblingu i tego typu rzeczy, ale musimy dalej pracować i być tam dla Kenny’ego, zwłaszcza że jest młody”.

W końcu, powiedział Tomlin, to przeczucie skłoniło do zmiany.

„Występ Mitcha był jednym z elementów decyzji, ale nie był to jedyny element decyzji, a ja po prostu chcę być naprawdę jasny” – powiedział Tomlin. „Często pozycja pomocnika jest bardzo doceniana, dużo wini.”

Tomlin dodał: „Nie wiem, czy jest coś szczególnego. Po prostu tak się czułem, jak czuliśmy się w grze. Myślę, że rozmawialiśmy również w zeszłym tygodniu, Skąd wiesz, że tam jesteś? W pewnym sensie wiesz, kiedy tam jesteś”. Myślę, że to jest prawdopodobnie moja perspektywa na podejmowanie decyzji.

Przed rozpoczęciem niedzielnego meczu Beckett nie zdołał odeprzeć ataku pierwszego zespołu od sezonu przedsezonowego, ale producent Pitta zaimponował kolegom z drużyny swoim spokojnym, pewnym siebie zachowaniem w tłumie i postawą na boisku. Być może jego najbardziej imponujący rzut nastąpił, gdy wykonał podanie z 18 jardów do Freiermutha nad środkiem w trzecim i długim ataku defensywnym. Quinn Williams Odblokowany poleciał w jego stronę. Beckett musiał rzucić piłkę z naciskiem na twarz i uśmiechnął się do Williamsa, gdy wstał z boiska.

„Grał z ostentacją”, szeroki odbiornik Deontay Johnson Powiedział poniedziałek. „Kiedy przychodzi na rajd, pyta:” Tłum, chodź, posłuchaj. Wszyscy go szanują. Jest świetnym graczem, jest młody i będzie się dalej uczyć i rozwijać. Naszym zadaniem jest sprawienie, by wyglądał dobrze i pomóż mu pozostać wygodnym, gdy tam jest”.

READ  Nieobecność Phila Mickelsona w konkurencyjnym golfie trwa, gdy obrońca tytułu wycofuje się z przyszłotygodniowego PGA Championship

Beckett, 24, był pierwszym rozgrywającym w pierwszej rundzie, który został wybrany przez Steelers od czasu, gdy organizacja wybrała Bena Roethlisbergera w 2004 roku.

The Steelers (1-3) zwerbowali Becketta 20 ogółem, aby ostatecznie uczynić go rozgrywającym franczyzy, ale wszedł do sezonu przedsezonowego jako rozgrywający nr 3 na wykresie głębokości za Trubiskym – który został zatrudniony w wolnej agencji – i wsparciem , Przez długi czas Mason Rudolf.

Beckett zmagał się we wczesnych tygodniach obozu, ale zmniejszył tempo w pierwszym meczu przedsezonowym, kiedy ukończył 13 z 15 prób na 95 jardów z dwoma przyłożeniami – w tym zwycięską kampanię przeciwko Seattle Seahawks. Skończył przedsezon z procentem ukończenia 80,6 i średnio 7,3 jarda na próbę.

Mimo to Steelerowie byli tak asertywni w rozpoczynaniu Trubisky’ego ze względu na jego doświadczenie weterana i przywództwo, że drużyna wybrała go na kapitana. Tomlin powiedział, że pozostanie kapitanem i będzie wypełniał obowiązki związane z rolą, w tym rzucanie monetą.

Trubisky zmagał się i ofensywnie przez pierwsze trzy i pół tygodnia, a ich ofensywny wynik oscylował w pobliżu dna ligi, ponieważ średnio zdobywali 18 punktów na mecz.

Chociaż Tomlin wezwał do cierpliwości i zauważył zachęcające oznaki poprawy ofensywnej po swojej przegranej w trzecim tygodniu z Cleveland Browns, ostatecznie zdecydował się na włączenie swojego debiutanta pod koniec pierwszej połowy niedzielnego meczu z New York Jets.

Beckett, ze swojej strony, wykazał się przywództwem i pewnością siebie po niedzielnej porażce i obiecał pomóc w powstrzymaniu ataku.

„Podejrzewam [I have] To dla mnie trochę naciągane” – powiedział Beckett. „Chcę to wyjaśnić wszystkim. Chcę, abyśmy mieli stoisko, gdy jest na boisku. Jestem podekscytowany, że mogę wrócić do pracy i wrócić na właściwą ścieżkę. „