19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Piosenkarka Halsey dzieli się kolejnymi bolesnymi wiadomościami na temat swojego zdrowia

Piosenkarka Halsey dzieli się kolejnymi bolesnymi wiadomościami na temat swojego zdrowia

Halsey uczestniczy w Złotej Gali 2024 w The Music Center 11 maja 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Halsey uczestniczy w Złotej Gali 2024 w The Music Center 11 maja 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
zdjęcie: Tommaso Bodi dla Złotego Domu (Obrazy Getty’ego)

Halsey dzieli się kolejnymi niefortunnymi wiadomościami ze swoimi fanami i obserwatorami.

Jeśli pamiętasz, w 2022 roku ujawnili, że zdiagnozowano u nich zespół Ehlersa-Danlosa, zespół aktywacji komórek tucznych, zespół tachykardii posturalnej i zespół Sjögrena, który jest chorobą autoimmunologiczną. Diagnoza pojawiła się po ośmioletniej podróży pełnej testów i niezliczonych wizyt lekarskich.

Teraz w nowym poście udostępnionym we wtorek na Instagramie: Jeśli nie mogę mieć miłości, chcę władzy Piosenkarka przekazała kolejną niefortunną aktualizację dotyczącą swojego stanu zdrowia. Choć nie wspomniała, z jaką konkretną chorobą lub schorzeniem się boryka, na zestawie filmów można je wielokrotnie zobaczyć na salach szpitalnych podczas wykonywania niektórych zabiegów. We wstępnym filmie mówią również, że będą to ostatnie dwa lata, w których będą chorować, zanim ona „odrodzi się” do 30. roku życia.

„Czuję się jak starsza pani” – powiedziała Halsey. „Powiedziałam sobie, że dam sobie jeszcze dwa lata na chorobę. W wieku 30 lat odrodzę się i nie zachoruję, będę wyglądać bardzo atrakcyjnie i będę miała dużo energii, a potem wrócę do wieku 20 lat. lata 30.

„Krótko mówiąc, mam szczęście, że żyję. Krótko mówiąc, napisałam album” – podpisała swój post, tagując konta Lupus Research Alliance oraz Leukemia & Lymphoma Society.

Ale to nie wszystkie złe wieści. W obliczu problemów zdrowotnych piosenkarka Badlands ujawniła również, że pracuje nad nowym albumem i wzbudziła emocje związane z jego wydaniem, wydając nową piosenkę zatytułowaną „The End”. W trwającej prawie trzy i pół minuty piosence opowiada o tym, jak lekarze jej nie słuchali, znosiła różne diagnozy i leczenie i nie tylko.

READ  Janet Jackson wygląda elegancko w czerni pozując z Christianem Louboutinem na Rose Ball w Monako