30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pinterest, Simon Property i nie tylko

Pinterest, Simon Property i nie tylko

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet po dzwonku:

Pinterest Akcje firmy udostępniającej zdjęcia Wyskakuje ponad 19% pomimo braku górnej i dolnej linii Aktywny inwestor Elliott Management ujawnił również, że jest obecnie największym inwestorem. Firma pobiła również miesięczne szacunki dotyczące aktywnych użytkowników.

Simon Real Estate Group Akcje Simon Property wzrosły o ponad 1% w wyniku wydłużonych szkoleń pomimo utraty przychodów. REIT pobił szacunki dotyczące zysków o 8 centów i łączne prognozy dotyczące zysków za cały rok i przekroczyły oczekiwania.

Arista Networks Zasoby chmury obliczeniowej wzrosły o 4,6% po godzinach po pokonaniu górnej i dolnej linii w ostatnim kwartale. Arista Networks odnotowała skorygowany zysk w wysokości 1,08 USD na akcję przy przychodach w wysokości 1,05 miliarda USD i podała dobre prognozy dotyczące przychodów w bieżącym kwartale.

Budżet Avis Wypożyczalnia samochodów zyskała 6% w rozszerzonym handlu w wyniku lepszego niż oczekiwano kwartału. Avis Budget odnotował skorygowany zysk na akcję w wysokości 15,94 USD na akcję, co daje 3,24 mld USD przychodów. Analitycy spodziewali się zysku w wysokości 11,48 USD na akcję przy przychodach w wysokości 3,17 mld USD.

ZoomInfo Akcje ZoomInfo wzrosły o 12% na rynku wtórnym po tym, jak przekroczyły prognozy zysków i przychodów za czwarty kwartał. Firma zgłosiła skorygowany zysk w wysokości 21 centów na akcję przy przychodach w wysokości 267 mln USD i podniosła prognozy na cały rok.

READ  Rajd rynkowy: S&P 500 rośnie do kluczowego poziomu, gdy 5 akcji pokazuje sygnały kupna