26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Piłka nożna tygodnia: Winthrop / Monmouth / Hall-Tale Przyjeżdża do Polski na egzaminie klasy D

Evan Trojano z Bucksport, po lewej, próbuje powalić Dominica Trotta z Winthrop / Monmouth / Hall-Tale podczas meczu piłkarskiego 3 września na Maxwell Field w Winthrop. Joe Belen / Dziennik Kennabeka

Minęło trochę czasu, odkąd rozmawialiśmy o architekturze Glass D Power, nie wspominając o WinTrop / Monmouth / Hall-Tale.

Z drugiej strony język polski jest nowy w rozmowie. Ale Rycerze wierzą, że będą częścią tego do końca sezonu.

Rycerze i Wędrowcy spotykają się na meczu w sobotni wieczór, co powinno dodać więcej jasności do filmu klasy D. Po pokonaniu Pumpsport i Johna Bopsta, Ramblers, coroczna potęga i rywal, 2-0. Rycerze pokonali klasę C Belfast 27-0, jedyny test, jaki kiedykolwiek rozegrali, 27-13.

Polski trener Gus Leplank powiedział: – To dla nas dobry test, aby zagrać z tym utalentowanym zawodnikiem. Polska to rozwijający się projekt. … Jesteśmy tak młodzi, że zagramy show, które wygrywa. To dobry test i dobry sposób na zmierzenie, gdzie jesteśmy na linii pekińskiej.

Polska była jedną z najłatwiejszych gier na stole Ramblers, ale Rycerze dawali znaki postępu. W przedsezonowej walce pokonali Westbrook, obecnie 2-1 w klasie C South, a następnie pokonali drużynę Belfastu, która pokonała już MCI.

„Będą coraz lepsi” – powiedział trener Ramblers, Dave St. Hilayer. „Zespół, który widzieliśmy w zeszłym tygodniu, prawdopodobnie będzie trochę inny, a nawet lepszy”.

Bliższe spojrzenie na Wintrop / Monmouth / Hall-Tale i Polskę znajduje się tutaj:

Logan Baird z Winthrop / Monmouth / Hall-Dale walczy o przyłożenie podczas meczu piłki nożnej 3 września na Maxwell Field w Winnipeg. Joe Belen / Dziennik Kennabeka

Kiedy: Sobota o 19:00

Gdzie: Polska Regionalne Liceum, Polska

Trener W/M/HD Dave St. Hilary w Polsce: „Mają dobry talent. Mają talent wszędzie. Mają dwóch dobrych obrońców, którzy biegają ciężko, szybko mijają dziury, potrzebują małego otwarcia. Musimy upewnić się, że nie biegają tak, jak biegali przeciwko Belfastowi.

READ  Marksista: Latvia Drive ERC jest lepszy niż polska platforma - FIA ERC

Polski trener Gus LeBlanc w W/M/HD: „Są dorośli i są fizycznie, szczególnie dla bezpieczeństwa. Dobrze pokrywają pole. … Mają trochę Wing-T, więc trzeba być na to przygotowanym. Jeśli jest duża linia ciała, to jest idealne sens do mnie.

Trzy klucze do Winthrop / Monmouth / Hall-Dale:

Nie sprzedawaj za dużo dla przepływu. Polska rzuciła tylko raz przeciwko Belfastowi, ale na początku kwarty Logan O’Driscoll. Mając tydzień na przyzwyczajenie się do początkowej pracy i świadomość, że muszą gromadzić punkty, aby zablokować Ramblers, Rycerze będą mieli więcej okazji do wypróbowania niektórych zatopionych zabaw. Wiatr. Wędrowcy nie mogą być bezbronni.

Przygotuj się na dwugłowy atak. W Polsce Isaac Field (około 150 jardów przeciwko Belfastowi) i Brady Martin (około 85 jardów) mają kilka skutecznych szpagatów. Ponieważ sport biegowy jest centrum polskiej przestępczości, Wędrowcy muszą być przygotowani na oba style biegania.

Sukces na linii obwiniania. Ofensywny skład Ramblers jest jedną z najsilniejszych jednostek, z środkowym Liamem Burgessem i obrońcą Jackiem Umberhindem na czele w drużynie, która pozwoliła Drodze Mlecznej przebiec 520 jardów w dwóch meczach. Jeśli potrafią kontrolować grę w okopach, trudno będzie zepchnąć polskich wędrowców z boiska i z planszy.

Trzy klucze do Polski:

Bądź kreatywny. Przekazanie go Fieldowi i Martinowi byłoby prawdopodobnie trudnym jazdą na sankach przed Ramblersami. Leplank powinien starać się zrównoważyć Winthropa i zrobić wszystko, co w jego mocy, aby przenieść piłkę do różnych części boiska dla najsilniejszych polskich graczy. Ekrany, tory, spłaszczenie, a wszystko to dobrze jest postawić wędrowcom na piętach i chwilowo pobawić się.

Chroń cały sektor. Rampy pod St. Hilayer nie bały się przejść do wielkiej gry podań lub opierały się na długich biegach i podcięciach oprócz gry w ziemię i funty. Rycerze muszą wziąć pod uwagę wszystkich graczy z umiejętnościami Ramblera i być gotowi do przeniesienia piłki z prostego statku lub z 30-jardowego podania do nich.

READ  Izrael i Polska zgadzają się na przywrócenie więzi: oświadczenie Izraela

Nie mdlej. Na polskiej liście znalazło się 35 zawodników, 23 studentów pierwszego roku lub drugiego roku. Zmierzenie się z drużyną Windrop / Monmouth / Hall-Tale, która była ostatnia w finale De South, była wczesną opcją w tegorocznej rozgrywce o mistrzostwo, która mogła wyłonić młodą drużynę, ale Leplank powiedział swojemu zespołowi, że jak dotąd wykazał się twardością i odpornością .

„Udało nam się stworzyć pewne cechy” – powiedział. „Udało nam się doprowadzić naszych graczy do pozycji, w której mogliby tam wisieć. Będą grać ostro”.

Poprzedni

Następny ”