26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pierwsza plansza do gry Fisher-Price dla dzieci została zmodyfikowana do gry w Elden Ring

Pierwsza plansza do gry Fisher-Price dla dzieci została zmodyfikowana do gry w Elden Ring

Nigdy nie myślałam, że o tym napiszę Gra planszowa My Baby Fisher Price Znowu, ale zaczynamy: projektant zamienił tanią grę w melodię Do pełnego gamepada Xbox Ze wszystkim, czego potrzebujesz do gry Pierścień Eldenów. Niesamowicie, zrobił to, nie tracąc nic z tego Konsola do gier i nauki Fisher-PriceWbudowane efekty dźwiękowe – co oznacza, że ​​możesz teraz łączyć jogging Maleni z klasycznymi rymowankami, takimi jak „1, 2, 3, 4, Twój wynik rośnie!” i „Pomarańczowy, fioletowy, biały, różowy, zielony, czerwony i niebieski, super!”

To może nie być zaskakujące, jeśli znasz nazwę Dylan „niegrzeczny” Beck wcześniej, ponieważ jest to właściwie jeden z mniej Ambitny kontroler oszałamia Nowozelandczyka i pociągnął Twitcha Streamera — to on… bije Dark Souls 3 Z jednoprzyciskowym kontrolerem „Kod Morse’a”był zbudowany Miecz świetlny sterowany ruchem i rękawice mocy do Star Wars Jedi: Upadły zakon, i kute Jego własne elementy sterujące to klapa, chybotanie i trąbienie do Gra w gęsi bez tytułu. Możesz zobaczyć je wszystkie w poniższych tweetach:

Ale niegrzeczność mówi krawędź że nowy mod Fisher-Price jest jednym z jego ulubionych „ze względu na całkowicie czysty wygląd”. Po pewnym bałaganieudało mu się wepchnąć tam pełną wersję Arduino Pro Micro, joystick gimbala (ponieważ oryginalny „joystick” Fisher-Price był tak naprawdę tylko przyciskiem) i kilka mikro-transformatorów, aby włączyć oryginalny klikalny, ale nie „ guziki na ramionach” Elektryczne również w prawdziwych guzikach.

READ  Random: Modyfikacje konsoli sprawiają, że „Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością

Wszystkie oryginalne przyciski Fisher-Price nadal działają — aż do Kod konami jajka wielkanocnego – Ponieważ umieścił Arduino z tyłu swojego wejścia lutując bezpośrednio do istniejącej płytki. Tak, w zasadzie gra w gry z prawdziwym gamepadem Fisher-Price, a nie tylko używając gamepada Fisher-Price jako powłoki. Trzeba go jednak podłączyć: „Niestety nie ma zbyt wiele miejsca na baterie”, mówi, ponieważ Arduino zajmuje to miejsce.

Możesz zapytać, jak może usunąć każdy przycisk Xbox z tych ograniczonych kontroli? Cóż, nie możesz mieć tego wszystkiego na raz. Ale wyposażył suwak Fisher-Price jako selektor trybu, który może pozwolić ci odejść lub Prawy drążek analogowy w dowolnym momencie, plus dostęp do przycisków startu, wyboru i sterowania na A, B i C. „Zderzaki” mogą być zderzakami i uruchamiać się same, ponieważ będą naciskać inny przełącznik w zależności od czy kołyszesz nimi w lewo czy w prawo.

Shameless mówi, że przez dwa tygodnie był to niepewny projekt i zaczęła od żartu: Wario64 łowca okazji Tweet Że gamepad będzie „idealny dla Elden Ring” i postanowiłem go przetestować. Niestety, wciąż nie ma słownego materiału, na którym szefowie niszczą plansze do gry dla dzieci, ale mówi, że planuje w ten sposób przejść całą grę (robi też film na YouTube, jeśli chcesz to wypróbować). Całkowity budżet wynosił 20 dolarów, wliczając samą konsolę – ale trzeba przyznać, że nie była to stara drukarka 3D, której używał do robienia mocowań utrzymujących joystick i przełączniki na miejscu.

Nie wiem, czy kiedykolwiek zbuduję taki z poduszką mojego teraz dwulatka, ale byłbym zachwycony, widząc ponownie ten wielki zestaw plastiku i kółek w nagłówkach.