30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Philip Stavoy: Stale rozwijająca się bestia wagi ciężkiej w Polsce

Polska nadal jest wylęgarnią jednych z najlepszych europejskich talentów MMA. Jedną z nadchodzących okazji jest 24-letnia waga ciężka Philip Stavoy. Okazja, by wyrobić sobie markę, wspinając się w rankingach Stowie Babilon MMA. Odkąd został zawodowcem w 2017, Stavoy odniósł siedem zwycięstw w nokaucie w ośmiu zwycięstwach w karierze. Stavoy, który świetnie wygląda na każdej wyprawie, ma nadzieję, że utrzyma swoją dominację i szturmem podbije świat.

Znalezienie MMA i stojącej za nim drużyny

Wielu wojowników spotyka się z MMA, gdy odchodzą od monotonnych gier wojennych, takich jak boks i zapasy. Zupełnie inaczej jest w przypadku Stavova. „Właśnie przyszedłem do MMA. Chciałem spróbować czegoś nowego, nowej szkoły, poznać nowych ludzi i nowe zainteresowania ”- powiedział Stavov. MojeMMANnews. Drużyną, która zabrała Stavovi do polskiej wagi ciężkiej i wytrenowała go na jego obecną dominującą pozycję, była Murovana Goslina.

Grupa Murovana Goslina znajduje się w Murovana Goslina, Polska, 150 mil na północny zachód od Lots w zachodniej Polsce. Szczególnie dwóch trenerów prowadzi obecnie karierę przyszłego mistrza. Tymi trenerami byli Mathews Juskovic, Grabbler Wielokrotny Mistrz Europy ADCC i uczestnik Mistrzostw Świata, oraz trener Zawomir Iraqi, odpowiedzialny za produkcję stand-up (boks kickboxing), który trenował mnie fizycznie i psychicznie.

Podnoszenie zespołów

Stavoy rozpoczął karierę w organizacji Slugfest. Slugfest to polska regionalna organizacja MMA z siedzibą w Widku. Organizacja zorganizowała 18 wydarzeń od kwietnia 2014 roku. Pierwsze dwa profesjonalne turnieje MMA Stavoya odbyły się odpowiednio w Slukfest 10 i Slukfest 12. Oba mecze wygrały TKO drugiej rundy. Po bardzo bliskiej porażce w rozdaniu w swoim trzecim profesjonalnym meczu, Stavov wygra kolejne pięć meczów z rzędu. Dwa z nich pojawią się pod największym korporacyjnym sztandarem Babylon MMA. Na Babylon MMA 19 w lutym 2021 Stavov będzie zaangażowany w swój pierwszy poważny test zagrożenia. Kevin Safflerski.

READ  Polak Banassek wygrał drugą rundę

Cztery miesiące później Stavoy powrócił do działania, aby powrócić na swoje udane drogi. Tym razem jego zadaniem było być najbardziej doświadczonym seniorem w ponad 45 profesjonalnych zawodach, Tony Waldonen .

Dużą częścią atrakcyjności fanów Stavovy’ego jest jego niebezpieczna umiejętność nokautu. „Nigdy nie walczę z mentalnością nokautu lub uległości. Wykonuję swoją pracę, walcząc tam. Oczywiście chcę znokautować moich rywali, jeśli jest jakaś szansa!”, powiedział Stavoy.