14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Peace Tree Brewing Company zaprzestała warzenia piwa.  Są to dwie bary, które pozostają otwarte

Peace Tree Brewing Company zaprzestała warzenia piwa. Są to dwie bary, które pozostają otwarte

Ukochany browar w stanie Iowa zakończył produkcję piwa po 15 latach działalności w centrum Iowa. Ogłoszono, że Megan McKay, właścicielka Peace Tree Brewing Co. Z siedzibą w Knoxville zaprzestanie działalności browarniczej.

„Zaliczyliśmy niezwykłą passę, przecierając szlaki w ruchu nowoczesnych piw rzemieślniczych dzięki innowacyjnym, przemyślanym napojom, które pomogły zapoczątkować rewolucję piwowarską w Iowa”. Ogłosiła na Facebooku. „W ciągu najbliższych kilku tygodni sfinalizujemy operacje produkcyjne i dystrybucyjne”.

Oznacza to, że fani muszą udać się do sklepów lub barów w Knoxville i dzielnicy targowej Des Moines, aby kupić Blonde Fatale, blond ale w belgijskim stylu, które zdobyło nagrodę Beer Brackets Award przyznawaną przez Des Moines Register w 2023 r., a fani uznali je za najlepsze piwo w stan. tak.

Najlepsze piwa w Peace Tree

Blonde Fatale zdobyła także złoto na World Beer Cup w 2014 roku w kategorii Blonde Ale lub Belgian-Style Pale Ale, a Get a Little Hazy Brewery zdobyło złoto w kategorii Juicy lub Hazy Strong Pale Ale na Great American Beer Festival w 2021 roku.

„Myślę, że to jak zdobycie gwiazdki Michelin” – powiedziała we wrześniu ubiegłego roku. „To tylko zewnętrzne potwierdzenie, że to, co robimy, jest dobre”.

MacKay powiedział, że zespół produkcyjny „przejdzie do ról poza Drzewem Pokoju”.

Obydwa bary będą nadal działać, a piwa dla gości będą dodawane do kranów, gdy skończy się piwo należące do Peace Tree.

więcej: 27 niezbędnych restauracji w metrze Des Moines: wydanie 2024

Chcesz kupić browar?

We wrześniu ubiegłego roku MacKay ogłosił plany sprzedaży browaru, ale wówczas szacowano, że sfinalizowanie sprzedaży zajmie dwa lata.

O sprzedaży browaru nie wspomniała w ogóle, ogłaszając zaprzestanie produkcji.

„Wydaje się, że najbardziej autentyczną rzeczą, jaką mogę zrobić, jest powiedzenie: «Hej, jestem gotowy na zmianę» i mam nadzieję, że ktoś będzie podekscytowany tym, co stworzyliśmy, i będzie chciał to kontynuować” – powiedział MacKay w września, kiedy ogłosiła, że ​​browar jest na rynku.

READ  USPS finalizuje plan zakupu floty dostawczej napędzanej głównie gazem, przeciwstawiając się obawom Bidena i EPA o klimat i bezpieczeństwo

więcej: Twój przewodnik po 21 browarach metra Des Moines, ich barach i piwach rzemieślniczych

Kilka podstawowych informacji o korzeniach drzewa pokoju

McKay otworzyła browar w Knoxville we wrześniu 2009 roku, naprzeciwko agencji ubezpieczeniowej należącej do jej rodziny. Rodzina początkowo kupiła ten pełen śmieci budynek, nie mając co do niego planów, ale ojciec McKaya przeczytał artykuł o browarach w „Wall Street Journal” i rodzina zdecydowała się spróbować.

„Kupiliśmy go z myślą, że chcemy dać coś od siebie naszej społeczności i znaleźć sposoby na pomoc w rozwoju Knoxville” – powiedział McKay we wrześniu ubiegłego roku. Pomyślała, że ​​browar przyciągnie do Knoxville gości, którzy być może pewnego dnia będą chcieli tam zamieszkać.

Po otwarciu Peace Tree stał się pierwszym browarem w Iowa będącym w całości własnością kobiet.

Pierwsze piwo, Rambler Red Ale, wzięło swoją nazwę od mieszczącego się w budynku salonu samochodowego Rambler.

„Kiedy otwieraliśmy browary, w Des Moines nie było zbyt wielu browarów, więc ludzie podróżowali do Knoxville” – powiedział McKay. Zdała sobie jednak sprawę, że aby się rozwijać, potrzebuje lokalizacji w Des Moines.

Do 2017 roku Peace Tree otworzyło jadalnię w chatce Quonset w dzielnicy New Market w South East Village w Des Moines.

Oprócz dwóch kabin prysznicowych Peace Tree posiada duży zakład produkcyjny z sieciami dystrybucyjnymi w stanach Iowa i Nebraska.

Gdzie znaleźć bary w browarze Peace Tree

Knoxville Taproom

Lokalizacja: 107 W. Main Street, Knoxville

Komunikacja: 641-842-2739

Pokój Des Moinesa

Lokalizacja: 317E. Court Avenue w Des Moines

Komunikacja: 515-883-2739

strona internetowa: Peacetreebrewing.com

Susan Stapleton jest redaktorką ds. rozrywki i reporterką kulinarną w The Des Moines Register. Śledź ją Facebook, ŚwiergotLub InstagramaAlbo napisz do niej [email protected].