9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Paul pomógł George’owi zejść z boiska po widocznej kontuzji kolana Thunder-Clippers

Nie to chcieli zobaczyć Clippers, ponieważ sezon zasadniczy zakończył się zaledwie po kilku tygodniach. (Zdjęcie: Allen Berezovsky/Getty Images)

Los Angeles Clippers wstrzymują oddech po tym, jak Paul George opuścił wtorkowy mecz z pozorną kontuzją kolana.

Skrzydłowy All-Star upadł niezręcznie po zderzeniu nogi z obrońcą Oklahoma City Thunder, Lou Dortem, gdy zbierał się do zbiórki w czwartej kwarcie. kolano wydawało się ciasne, które można zobaczyć tutaj.

George natychmiast upadł na ziemię i wyraźnie odczuwał ból. W końcu pomógł mu wydostać się z sądu przez pracowników Clippers:

George zdobył 18 punktów w 9 z 17 rzutów z siedmioma zbiórkami, pięcioma asystami i trzema przechwytami w 34 minuty w momencie wyjścia. Wyszły dwa takie punkty Wyróżnij Reel 360 Dunk.

Clippers przegrali później 101-100.

Ohma Youngmisuka z ESPN Po meczu doniesiono, że George wyszedł z ringu Lou Murray sportowiec Powiedział, że przed wyjazdem był o kulach.

Z zaledwie dziewięcioma meczami sezonu regularnego do wtorku, poważna kontuzja George’a byłaby ogromnym ciosem dla Clippers. Drużyna zajmuje obecnie piąte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 38-35 i 1,5 gry przed siódmym Dallas Mavericks, co zapewniłoby im mistrzostwo.

Zarządzanie zdrowiem George’a i Kawhi Leonardów było stałą przeszkodą, odkąd ta dwójka po raz pierwszy dołączyła do składu, ale ten sezon zapowiada się dość stabilny pod względem kontuzji po powrocie Leonarda z rozdartej ACL po sezonie 2021. . W 55 meczach do wtorku, George notował średnio 23,9 punktu, 6,1 zbiórki i 5,1 asysty, strzelając 45,6% z gry i 37,5% z dystansu za 3 punkty.

READ  Kyle Hamilton jest defensywnym debiutantem roku