6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Patrick Beverley z Lakers zawiesił 3 mecze za przepychanie

Patrick Beverley z Lakers zawiesił 3 mecze za przepychanie

Strażnik Los Angeles Lakers Patricka Beverly’ego Zawieszono trzy mecze za „zbyt mocne naciskanie” na centrum Phoenix Suns Deendera Eatona NBA ogłosiła w czwartek, że wielki mężczyzna nie patrzył i spowodował, że spadł z boiska we wtorkowym meczu Los Angeles przeciwko Suns.

W oświadczeniu ligi, przypisywanym wiceprezesowi wykonawczemu i prezesowi ds. Operacji koszykówki Joe Dumarsowi, zawieszenie zostało zinterpretowane jako „częściowo oparte na historii Beverly’ego w biznesie niezwiązanym ze sportem”.

Zawieszenie jest bez wynagrodzenia i będzie kosztować Beverly 268 965 dolarów pensji, według Bobby’ego Marksa z widokiem na front office w ESPN.

Beverley przegapi mecze Lakers przeciwko San Antonio Spurs w piątek i sobotę, a także poniedziałkowy mecz u siebie z Indiana Pacers.

Beverley został ukarany faulem technicznym i wyrzucony za szarżę na Aytona po tym, jak Ayton stał nad swingmanem Lakers Austina Reevesapodczas gdy Reeves leżał na ziemi po rażącym błędzie strażnika Suns Devina Bookera. Sekwencja miała miejsce, gdy 3:55 pozostało do końca czwartej kwarty porażki Lakers 115-105 w Phoenix.

Po meczu Beverley powiedział, że jest „zdecydowanie” zaniepokojony tym, że liga ukarze go za jego czyny i dodał, że zaakceptuje karę, która została na niego nałożona.

„Sam nieprofesjonalny. Z pewnością mogłem zareagować inaczej” – powiedział. „Więc tak, jestem dużym chłopcem. Wezmę moje bryły, cokolwiek się pojawi”.

Jednak na krótko przed ogłoszeniem zawieszenia w Święto Dziękczynienia, Beverly ćwierkanie w innym tonie.

Przed wtorkowym incydentem, podczas finałów Konferencji Zachodniej w 2021 roku, gdy Suns byli gotowi pokonać LA Clippers o wyjazd do rundy mistrzowskiej, Beverley – wtedy z Clips – odepchnął strażnika Suns Krzysztof Paweł Z tyłu.

Beverly notuje średnio 4,1 punktu, 3,9 zbiórki i 2,9 asysty w 14 startach dla Lakers. Najniżej w swojej karierze strzela z gry (26,6%) i za trzy punkty (23,8%).

READ  Wynik meczu Delfiny vs.