27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pasażer United Airlines wyskakuje z Boeinga 737

Pasażer United Airlines wyskakuje z Boeinga 737

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Pasażer United Airlines wyskakuje z taksówki Boeinga 737 w Chicago

zdjęcie: Daniel Selim / Agence France-Presse (Obrazy Getty)

Bez względu na to, jak długo trwa lot, wydaje się, że jest to czas między lądowaniem a możliwością zejścia z samolotu na najdłuższą część dowolnego lotu. Zwykle ciągle sobie przypominam, że bycie na stacji zajmie mi tylko kilka minut. Jednak nigdy nie sądziłem, że czekanie jest wystarczająco długie, aby rozważyć wyskoczenie z samolotu i bieganie po asfalcie do terminalu.

O 4:30 w czwartek lot 2478 United Airlines wylądował na lotnisku Chicago O’Hare po odlocie z San Diego w Kalifornii. Kiedy Boeing 737-900ER zbliżył się do bramy, Randy Frank Davila z jakiegoś dziwnego powodu zdecydował, że Otwórz drzwi ewakuacyjne. Pasażer wspiął się następnie do skrzydła samolotu i zszedł na Plac O’Hare. Załoga naziemna aresztowała 57-letniego Kalifornijczyka, a także skontaktowała się z lokalnymi organami ścigania.

Oświadczenie United Airlines nie odnosiło się do szeroko relacjonowanego łańcucha wydarzeń:

Dziś rano lot 2478 United zmierzał w kierunku bramki w Chicago O’Hare, kiedy pasażer otworzył drzwi samolotu i wysiadł z niego. Nasza załoga naziemna zatrzymała osobę z samolotu, a ta osoba jest teraz z organami ścigania. Następnie samolot dotarł do bramki i wszyscy pasażerowie wysiedli bezpiecznie. Bezpieczeństwo naszych klientów i załogi jest naszym najwyższym priorytetem.”

Jego współpasażerowie, a nawet dyspozytor 911, byli zaskoczeni tym, co się stało. Chcę tylko wiedzieć, jaki był ten facet, kiedy otwierał te drzwi. Czy myślał, że mógłby przejść przez pas startowy do budynku terminalu i opuścić lotnisko? Czy miał tylko bagaż podręczny, czy planował odebrać bagaż z karuzeli? Cóż, teraz musi zaplanować stawienie się w sądzie pod koniec czerwca.

READ  Zysk Dollar Tree (DLTR) za pierwszy kwartał 2023 r