25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres i piraci rozmawiają o handlu Briana Reynoldsa

Padres i piraci rozmawiają o handlu Briana Reynoldsa

21:55: Padres obecnie uważa, że ​​cena wywoławcza Piratów na Reynoldsa jest „wygórowana”, Dennis Lynn pisze z The Athlete. Nie jest to niespodzianką, biorąc pod uwagę wzniosłe twierdzenia, których Bucs szukali w rozmowach Reynoldsa z innymi zespołami.

9:21: Padres i Piraci przeprowadzili ostatnio komercyjne dyskusje na temat zawodnika All-Star Brian ReynoldsA Tweety USA Today Bob Nightingale. dzbanki młodości Chris Badack A Ryan Withers Dodaje, że wymieniono je jako dwie możliwe działki z Pittsburgha.

Ważne jest tutaj dokonanie kilku kluczowych rozróżnień. Przede wszystkim rozmowy między obiema stronami niekoniecznie wskazują, że umowa jest bliska – ani nie wskazują, że Pittsburgh aktywnie poszukuje kompromisu Reynoldsa. Piraci wykazali zainteresowanie Reynoldsem z ponad sześciu drużyn od samego tylko zeszłego lata, a on wciąż obozuje z Pittsburghem.

Po drugie, Paddack i Weathers to z pewnością tylko dwie z szerokiej gamy omawianych nazw. Nawet jeśli oba są interesujące dla Bucsów, na pewno będziesz chciał dodać dodatkowe elementy. Na przykład Paddack jest pod kontrolą krócej niż Reynolds (trzy, a nawet cztery lata od Reynoldsa) i kończy kiepski sezon 2021, który zakończył się kontuzją łokcia. Tymczasem Weathers jest byłym wyborem Top 10 i potencjalnym Top 100, ale miał 5,32 ERA wyprzedzony o 94 2/3 rund podczas zeszłorocznej kampanii Nowicjusza. Można go kontrolować przez co najmniej kolejne pięć lat.

Jak Kevin Asy z San Diego Union-Tribune TweetyZainteresowanie San Diego Brennolds nie jest nowym odkryciem. Jeśli jednak rzeczywiście dyskutują o konkretnych graczach, którzy mogliby wrócić do Pittsburgha, jest to oznaką postępu w porównaniu z poprzednimi wstępnymi rozmowami, dodaje Acee.

Raporty z zeszłej nocy wskazywały, że Padres również Otwarty na handel od początku swojej oferty i zbieranie nadwyżek W celu zaspokojenia ich potrzeb za granicą. Kapitan Padres, Bob Melvin, przyznał dopiero wczoraj, że brak głębokości zewnętrznej był „troską”. San Diego myślał o zagraniu najlepszego krótkiego potencjału CJ Abrams Na boisku na początku tego sezonu.

READ  Aktualizacja Damara Hamlina: Podczas gdy gracz Bills jest nadal w stanie krytycznym, Rodney Thomas II z Colts wyjaśnia swoją wizytę w szpitalu

W tej chwili Padres ma Trent Gresham A Will Myers Są zamknięci w slotach poza boiskiem, ale ich sytuacja na lewym boisku jest szczególnie tragiczna. Nowo pozyskany pierwszy gracz rozpoczynający / gracz broniący Matt Petty Widział tam świetny czas, mimo że został sklasyfikowany jako kiepski obrońca. Współczynnik użyteczności, aby nacisnąć przełącznik Gorexson browar Jest drugim głównym kandydatem, ale zakończył sezon 2021 nieszczęśliwy i spędził większą część swojej kariery.

Reynolds jest godnym uwagi celem, który Padres szef operacji baseballowych AJ Preller mógłby zbadać. Jest to normalne dla Prellera, który zwykle bada wszelkie możliwości zdobycia gracza namiotowego, bez względu na to, jak małe są szanse. Briller i Pittsburgh, Ben Sherrington, w ciągu ostatnich 13 miesięcy zawarli dwie umowy, a Pittsburgh zawarł obie transakcje. Joe Musgrove A Adam Fraser do San Diego w oddzielnych umowach. W związku z tym Paddack, Weathers i sporo młodych Padres prawdopodobnie już było omawianych w poprzednich rozmowach handlowych między obiema stronami. Te rozmowy z przeszłości mogą w pewnym stopniu służyć jako podstawa, ale oceny i opinie młodych graczy mogą się szybko zmieniać w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Reynolds był również agresywnie ścigany przez Marlinów, począwszy od zeszłorocznego terminu handlu. Wśród innych zespołów znanych z zainteresowania zmianą jest 27-latek marynarzeA JankesiA Odważny i piwo, między innymi. Łatwo zrozumieć, dlaczego, patrząc na karierę Reynoldsa jako na linię uderzenia .290/.368/.490, aw szczególności zeszłoroczny wynik .302/.390/.522. Reynolds może być kontrolowany przez cały sezon 2025, jednak między jego wybitnymi wynikami a długoterminową kontrolą jego cena wywoławcza będzie bardzo wysoka.

na przykład, Craig Misch i Barry Jackson z The Miami Herald Niedawno doniesiono, że obaj hakerzy szukali skrótu Khalil Watson I prawa ręka Maksa Meyera W rozmowach z rybą. Każda z ostatnich pierwszych rund plasuje się w pierwszej pięćdziesiątce w klasyfikacji generalnej tego sportu. W poprzednich rozmowach handlowych z marynarzami Bucs ukierunkowany Uber Prospect Julio Rodriguez jako punkt wyjścia i poszukiwanie dodatkowych elementów za nim, według Ryana Divisha z Seattle Times. Jeśli chodzi o Padres, ci, którzy pytają o Reynoldsa, twierdzą, że Paddack i Weathers mogą być w najlepszym razie postrzegani jako mniejsze stada.

READ  Raport dotyczący kontuzji w 15. tygodniu NFL 2023: Trevor Lawrence w protokole wstrząśnienia mózgu; Według raportu Keaton Mitchell zerwał więzadło krzyżowe przedniego (ACL).

Jeśli chodzi o ogólne zewnętrzne poszukiwania Badrisa, jeśli nie mogą zawrzeć umowy z piratami w sprawie Reynoldsa, nie brakuje alternatywnych ścieżek, które mogą zbadać. Bliźniacy znani są z tego, że szukają pomocy w rotacji i mają wielu defensywnych graczy – zarówno jeśli chodzi o znanych graczy (Maks Keplera) i opcje MLB-ready z plusem (Trevor LarnachA Alex Kirillov). Yankees mogą korzystać z dodatkowych opcji na wzgórzu i za tablicą, a na zewnątrz mają zatłoczoną mieszankę (w tym dawny cel biznesowy Padresa Joey Gallo). Anioły w głębinach młodych graczy (np Joe AdeleA Brandon Marzec) i zawsze szukają pomocy w rotacji. Podobnie Mariners mogą korzystać z innego Ucznia i mieć głęboką pulę zewnętrznych talentów w 40-osobowym składzie. Preller może też spojrzeć na Baltimore City Cedric Mullins lub Austin Hayeschociaż Mullins w szczególności są dalekim strzałem w stylu Reynoldsa, który można przenieść.