13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Overwatch 2 „rozczarowujące wrażenia z uruchomienia”

Overwatch 2 „rozczarowujące wrażenia z uruchomienia”

Królowa Złomowców w Overwatch 2 wyciąga ręce przed sztandarem Junkertown.

obrazek: Activision Blizzard

Monitor 2 Nie bawił się dobrze. po poddaniu się Dwa ataki ze strony osób z zewnątrz To sprawiło, że granie w strzelankę bohaterów było prawie niemożliwe Została skrytykowana za złą politykę dotyczącą telefonów komórkowych. Wtedy miałem dużo Problemy z próbą gry Monitor 2 z przyjaciółmi. Blizzard złagodził te bóle, całkowicie eliminując wymagania dotyczące telefonu i pozwalając większej liczbie graczy doświadczyć kontynuacji w ciągu tygodnia, ale nie wcześniej niż Przedłużone zwolnienie w czwartek wieczorem. Do piątku fani byli Zauważyłem błąd czatu, który losowo wydawał swoje prawdziwe pieniądze w sklepie. Teraz jest wieczór i początek weekendu, Blizzard ma kolejną aktualizację.

W nowym stanie po aktualizacjiBlizzard jest wdzięczny za to, że fani byli „cierpliwi” przez całą tę historię i chociaż pojawiły się teraz pewne mile widziane ulepszenia, większa aktualizacja statusu gry wciąż jest trochę mieszana.

W aktualizacji statusu Blizzard ogłosił, że gracze konsolowi z połączonym kontem Battle.net od 9 czerwca 2021 r., podobnie jak wszyscy gracze na PC z połączonymi kontami, nie będą już potrzebować telefonu komórkowego ze skutkiem natychmiastowym. W e-mailu rzecznik Blizzarda wyjaśnił, że zupełnie nowi gracze Monitor 2Jednak nadal potrzebuje numeru telefonu, więc wymóg nie zniknął całkowicie.

Podczas gdy Blizzard twierdzi, że robi postępy w takich sprawach, jak problemy z łączeniem kont, a także gracze nie mają dostępu do zakupionego pakietu Watchpoint na konsolach, deweloper twierdzi, że niektórzy mogą nadal mieć czkawkę. Wciąż jest lista oczekujących na poprzednie wydanie, a w przypadku najnowszego wydania, w szczególności posiadacze PlayStation mogą nie widzieć produktu w swoich ekwipunkach. Mówi się, że poprawka zostanie wdrożona dziś wieczorem. Niektórzy mogą nadal doświadczać tych irytujących problemów z logowaniem, ale Blizzard sprawił, że wydaje się, że jest to teraz znacznie mniejsza przeszkoda w grze.

Być może najbardziej ironicznym punktem aktualizacji statusu jest to, co zastąpiło problem z logowaniem. Oto Blizzard, wyjaśniający, jak poprawiając jedną rzecz, gracze mogą teraz zobaczyć gorsze wrażenia gdzie indziej:

Teraz, gdy zwiększyliśmy pojemność i mamy lepszą synchronizację z graczami, ma to wpływ na systemy dobierania graczy, co oznacza, że ​​możesz zobaczyć oczekiwanie, zanim zostaniesz włączony do meczu. Dziś zmieniamy konfiguracje w tym systemie i mamy nadzieję, że czas oczekiwania nieco skrócimy w ciągu dnia. W weekend będziemy kontynuować badania kolejek dobierania graczy, aby określić ewentualne dodatkowe ulepszenia, które możemy wprowadzić.

Przynajmniej możesz być w grze, czekając.

Blizzard dowiedział się, że fani mogą być sfrustrowani po tygodniu, w którym właśnie pożegnali tę aktualizację, po podziękowaniu graczom i przyznaniu, że gra przeszła trudny start, Blizzard napisał:

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i dziękujemy za wsparcie, skupiamy się na doskonaleniu laserowym Monitor 2 Doświadczenie dla wszystkich graczy.

W tej chwili wygląda to tak, jakby Uwaga i obserwuj Gracze będą musieli poczekać do przyszłego tygodnia, aby zobaczyć bardziej znaczące zmiany, inne niż te, które pojawią się w grze później tego wieczoru.

READ  Przepustka Black Ops 6 Day 1 zostanie ogłoszona dzisiaj