21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Overwatch 2 Chat Bug polega na kupowaniu losowych skórek ze sklepu

Overwatch 2 Chat Bug polega na kupowaniu losowych skórek ze sklepu

Mistrz Overwatch stojący na Route 66.

obrazek: Zamieć

w każdym razie Monitor 2Wydaje się, że czas oczekiwania poprawił się po konserwacji serwerów gry zeszłej nocy, możesz nadal chcieć trochę poczekać, jeśli szukasz całkowicie wolnego od błędów doświadczenia – zwłaszcza jeśli nie lubisz błędów, które mogą wydawać monety premium na skórki bohaterów bez Twojej zgody podczas korzystania z czatu w grze.

Chociaż nie jest jasne, jak powszechny jest ten problem, wydaje się, że infekuje on użytkowników od momentu uruchomienia, jeśli nie wcześniej. Wydaje się, że głównym problemem jest to, że gdy czat jest w menu, naciśnięcia klawiszy w grze są nadal rejestrowane przez inne opcje menu, co oznacza, że ​​możesz nawigować w drodze do sklepu i kupować motyw podczas wysyłania wiadomości tekstowych ze znajomymi. Wpisy na ten temat na forum Bug Report w grze pochodzą z maja, zwracając na to uwagę W wersji próbnej. Inne prace Ty masz Róża Od oficjalnej premiery gry Rosnący post na Reddicie Widzisz, jak inni dołączają do swoich kont, a także nieumyślnie kupują skórki bohaterów premium.

W związku z nadchodzącym 1000 głosów za Reddit, post użytkownika Dracyoshi bezpośrednio ilustruje problem. Powiedzieli: „Rozmawiałem z przyjaciółmi podczas przeglądania Galerii Bohaterów, kiedy gra niespodziewanie zaczęła otwierać skórkę plutonu Junker Coin”. Następnie spekulują, że tekst napisany na czacie jest „czasami błędnie interpretowany przez grę [as] Wejście do poruszania się po menu.

Mimo że skontaktowali się z pomocą techniczną Blizzarda w związku z tym problemem, nic nie wskazuje na to, że zwroty lub zmiany są w drodze. Drasushi powiedział Kotaku Że od czasu publikacji Blizzard nadal nie rozwiązał problemu i potwierdza, że ​​w tym przypadku nie będzie zwracać pieniędzy za zakupy dokonane za pomocą waluty w grze.

Przewijanie wątku w poście Dracyoshiego ujawnia, że ​​inni gracze powtarzają ten sam problem. „Mój przyjaciel padł ofiarą tego błędu” przeczytaj jeden komentarzPodczas rozmowy na czacie przypadkowo kupiłem legendarne Kirkos za 1900 kredytów. „O mój Boże, przydarzyło mi się to dwukrotnie” Przeczytaj inny„Myślałem, że zwariowałem”.

Na razie najlepszą praktyką wydaje się podążanie za radą Darushiego i nie „korzystanie z czatu w grze, gdy jesteś w galerii bohaterów, dopóki nie zostanie to naprawione”.

Kotaku Sięgnąłem do Blizzarda po komentarz.

READ  GTA 6: wyciekły filmy z rozgrywki