5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Outboard wyznacza ESS Audio na dystrybutora w Polsce

Outboard wyznacza ESS Audio na dystrybutora w Polsce

Outboard wyznacza ESS Audio na dystrybutora w Polsce

Polska – Outboard, brytyjski producent urządzeń do sterowania przestrzennego audio i show TiMax, ogłosił strategiczną relokację swojego partnerstwa dystrybucyjnego przez Polskę, w związku ze strategicznym planem rozwoju swojego wieloletniego dystrybutora Polsound.

Po wielu udanych latach wspierania i rozwijania rynku w Polsce przez Polsound, gama produktów TiMax, w tym TiMax SoundHub i TiMax Tracker, będzie zarządzana przez ESS Audio.

Strategiczna integracja wykorzystuje dodatkowe zasoby projektowe oparte na rozwiązaniach w firmie ESS Audio, która działa w pełnym spektrum głównych rynków wydarzeń na żywo i teatrów TiMax, a także w szybko rozwijających się sektorach prezentacji i osobistych immersyjnych technologii audio. Znacząca korzyść i wartość.

Dyrektor naszego zarządu, Dave Hayden, skomentował: „Zawsze mieliśmy ogromną synergię z Grupą Polesound i doceniamy dalekosiężne decyzje strategiczne podjęte z korzyścią dla gamy produktów TiMax. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Witoldem i jego wysoce technicznymi i zmotywowanymi zespół.”

Witold Karalow, wiceprezes ESS Audio, dodaje: „Cieszymy się, że przyjęliśmy dostawę produktów TiMax SoundHub i Show Control. Istniejące projekty zostały płynnie zintegrowane z naszym przepływem pracy, a doskonałe szkolenie zapewnione przez zespół zaburtowy już się otworzyło wiele nowych możliwości Rozwijamy TiMax w Polsce jeszcze bardziej.

1 listopada 2022

READ  MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 3