6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oto „główny cel” koordynatora ofensywy

Coraz bardziej wygląda na to, że Bill O’Brien będzie kolejnym koordynatorem ofensywy Patriotów.

O’Brien zaczął unosić się jako Matt Patricia potencjalny następca Jeszcze przed końcem sezonu w Nowej Anglii. Chociaż niektóre raporty mają poddawać w wątpliwość Jeśli chodzi o możliwość opuszczenia Alabamy przez O’Briena, aby dołączyć do Patriotów, pozostał kursy na faworytów Poprowadzić ofensywę Patriotów w 2023 roku.

W poniedziałkowe popołudnie Tom E. Curran’s Maybe the Raport końcowy Po skojarzeniu O’Briena z Patriotami. Przełamał również kilka potencjalnych przeszkód i wskazał, że Bill Belichick i Robert Kraft są po tej samej stronie.

to jest fragment:

Głównym celem jest były OC Patriots, były główny trener Penn State i Texans, były OC Alabama Bill O’Brien. Ze wszystkich stron panuje zgoda co do tego, że O? Brien jest najlepszą osobą na to stanowisko i – chociaż są inni godni kandydaci – znajomość własności i gotowość Maca Jonesa do powrotu O’Briena i O’Briena oznacza, że ​​będzie zdenerwowany, jeśli nie dostanie pracy.

Jednym z delikatnych aspektów powrotu O’Briena jest to, co dzieje się z Judge i Patricią. Czy nadal są częścią ofensywnego sztabu szkoleniowego? Jak poradzą sobie z O’Brienem, jeśli nie dostaną nowych ról? O’Brien trenował razem z Patricią w swoim czasie tutaj. Z pewnością ma jakieś powiązania z sędzią. Niewątpliwie jest w tym jakaś przyjaźń, więc trzeba to załatwić dyplomatycznie, żeby nie było urazy.

Nie zdziw się, jeśli w nadchodzących dniach na froncie Patriotów O’Briena naprawdę zacznie się robić gorąco.

READ  Wynik Bears vs Dolphins: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 9 tygodnia