22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ostatni dzień, aby kupić świetne oferty na laptopy, telewizory, tablety i nie tylko w Best Buy

s.j.jpg

Best Buy/Screenshot od CNET

Wiosna jest tuż za rogiem, dzięki czemu jest to idealny czas, aby tchnąć nowe życie w swój dom przy użyciu najnowszych technologii. Najnowsze oferty Flash Best Buy obejmują zniżki na wiele zaawansowanych technologii w całym sklepie. Uzyskaj duże rabaty na wszystko, od laptopów po telewizory, małe urządzenia, tablety, słuchawki i nie tylko. możesz Kupuj pełną gamę ofert w Best Buy. Ta zniżka jest dostępna tylko w ten weekend, więc spraw, aby dzisiaj była ostatnia szansa na skorzystanie z tych wspaniałych zniżek. Wyprzedaż ma wygasnąć dziś wieczorem o godzinie 12:59 ET (21:59 PT).

Znalezienie najlepszej oferty na bardzo dużej wyprzedaży może zająć trochę czasu i poczuć się, jakbyś szukał igły w stogu siana. Dlatego sprawdziliśmy aktualne oferty Best Buy, aby wybrać jedne z najlepszych dostępnych ofert. Niezależnie od tego, czy modernizujesz laptopa lub telewizor, korzystasz z najnowszych technologii inteligentnego domu, kupujesz świetne słuchawki z redukcją szumów, czy coś zupełnie innego, teraz nadszedł czas, aby znaleźć świetne ceny. Sprawdź niektóre z naszych ulubionych ofert poniżej i skorzystaj z tych ofert, zanim znikną.

Asus

Ten Chromebook z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi podstawowymi potrzebami związanymi z komputerami, pracą i rozrywką. Posiada 14-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080. Ma też tysiące dostępnych aplikacji, wbudowaną ochronę antywirusową i kopie zapasowe w chmurze. Wiele szkół korzysta z Chromebooków, więc mogą być idealnym kandydatem dla uczniów. Zawiera również wbudowaną kamerę internetową HD i mikrofon, dzięki czemu możesz bez problemu prowadzić rozmowy wideo i prowadzić spotkania telefoniczne. Ten laptop ma 32 GB pamięci eMMC i 4 GB pamięci RAM, więc nie będziesz w stanie wykonywać ciężkich gier ani edycji wideo, ale do codziennych zadań i przesyłania strumieniowego wideo jest to komputer o dużym budżecie.

Google będzie udostępniać aktualizacje tego modelu do czerwca 2024 r.

Fahrenheita

Farenheit Flare to przenośne palenisko bezdymne ze stali nierdzewnej. Ważąc nieco ponad 10 funtów, to palenisko jest wystarczająco lekkie, aby zabrać ze sobą każdą przygodę na świeżym powietrzu i jest idealne na kemping lub na plażę. To także świetny dodatek do każdego podwórka. Jest to palenisko opalane drewnem, więc będziesz potrzebować peletów drzewnych lub małych pni drzew do rozpalenia ognia. Konstrukcja ogranicza dym, aby uprzyjemnić wrażenia z siedzenia wokół paleniska. Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest trwała i odporna na rdzę.

Rekiny

Czystość sprytnie, nie trudniej. Ten automatyczny odkurzacz ma mocne, głębokie ssanie, aby zbierać duże i małe zanieczyszczenia, w tym kurz, kłaczki, alergeny i sierść zwierząt. Dzięki temu robotowi Shark EZ możesz ustawić harmonogram sprzątania, a potem zapomnieć o odkurzaniu. Automatycznie wyczyści Twoje podłogi, a następnie powróci do bazy, gdy będziesz potrzebować doładowania. Co więcej, ma inteligentną technologię, która pokazuje, gdzie skończyłeś, więc po naładowaniu zostanie wznowiona we właściwym miejscu, aby utrzymać każdy obszar w czystości. Podstawa samorozładowania utrzymuje brud i zanieczyszczenia do 30 dni, co oznacza, że ​​konserwację należy wykonywać tylko raz w miesiącu.

Arlo

Zabezpiecz najważniejsze rzeczy za pomocą pakietu Arlo Pro 4. Ten pakiet 3 Pro zawiera 4 kamery wewnętrzne/zewnętrzne, 4 akumulatory, podwójną stację ładującą, 3 uchwyty antykradzieżowe i znak bezpieczeństwa (wart 800 USD przy zakupie osobno ).oddzielne w pełnej cenie). Obie kamery mają szerszy o 160 stopni widok, automatyczną korekcję obrazu i kolorowe widzenie w nocy dla lepszego rozpoznawania w każdym świetle. Jest też wbudowany reflektor i dwukierunkowy dźwięk, który współpracuje z Amazon Alexa, Asystentem Google, Apple HomeKit i Samsung SmartThings. Twój zakup obejmuje 3-miesięczny Arlo Secure, który obejmuje 30-dniową rejestrację w chmurze, zaawansowane wykrywanie obiektów, strefy aktywności, syrenę alarmową, szybkie wybieranie numerów służb ratunkowych i nie tylko. Plany zaczynają się od 3 USD miesięcznie za kamerę.

Sarah Teo / CNET

Surface 4 doskonale nadaje się do strumieniowego przesyłania filmów, grania w gry ze znajomymi i dołączania do rozmów wideo. Posiada mikrofony studyjne i wideo HD, aby zapewnić krystalicznie czysty obraz bez względu na to, gdzie jesteś. Ponadto głośniki obsługują dźwięk Dolby Atmos, zapewniając kinowe wrażenia bezpośrednio z kolana (lub biurka). Ten konkretny model ma 512 GB pamięci na dysku SSD i 16 GB pamięci, co wystarczy do zaspokojenia wszystkich codziennych zadań obliczeniowych i potrzeb związanych z rozrywką, a także intensywnej wielozadaniowości, edycji wideo, gier i innych dużych projektów. Ekran o przekątnej 13,5 cala sprawia, że ​​jest niezwykle przenośny. Ponadto ten laptop jest dostarczany z bezpłatną aktualizacją do Okna 11Najnowszy system operacyjny Windows. A dzięki szybkiemu ładowaniu możesz uzyskać do 80% w godzinę, co zapewnia większą elastyczność w utrzymywaniu łączności i produktywności, gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień.

Sprawdź inne świetne oferty na telewizory, tablety, słuchawki i nie tylko:

READ  Informacje o aktualizacji v2.22 | Rocket League®