21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Orły dodają Ndamukong Suh, aby wzmocnić swoją obronę

Orły dodają Ndamukong Suh, aby wzmocnić swoją obronę

Filadelfia — Orły kontynuują atak wzdłuż wewnętrznych stref obronnych.

Zgodzili się na defensywne warunki transakcji Ndamkong Suh na roczną umowę w czwartek, dzień po podpisaniu kontraktu z innym weteranem Linwal Józef.

35-letni Suh grał w zeszłym sezonie z Tampa Bay Buccaneers. Rozpoczął wszystkie 17 meczów sezonu regularnego i zakończył z sześcioma workami, siedmioma wślizgami za przegraną i 13 trafieniami rozgrywającego.

Dyrektor generalny Howie Roseman zareagował agresywnie na parę kontuzji na tym stanowisku.

Rosnąco rosnąco Jordana Davisa Był na kontuzjowanej rezerwie ze skręconą kostką i Marlona Tuipoloto Dołączył do IR w środę po kontuzji kolana w poniedziałkowej porażce 31-21 z Washington Chiefs. Obrona biegowa miała problemy pod nieobecność Davisa, uzyskując 320 jardów i dwa przyłożenia na ziemi w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

„To jedna z rzeczy, nad którymi pracowaliśmy” – powiedział koordynator obrony Jonathan Gannon. „Myślę, że musi być lepiej. Musimy go lepiej trenować i muszę trochę poprawić grę, aby pomóc naszym chłopakom”.

Suh, drugi wybór Detroit Lions w drafcie 2010, grał dla Lions, Miami Dolphins, Los Angeles Rams i Tampa Bay Boss podczas swojej 12-letniej kariery, notując 70,5 worków i 130 wślizgów za przegraną. Trzykrotnie został wybrany do pierwszej drużyny All-Pro, został wybrany do pięciu Pro Bowls i zdobył tytuł z Bucs na Super Bowl LV.

Zarejestrowano 7,5 worków w sezonie zasadniczym i po sezonie łącznie w 2020 r., w tym 2 obalenia Patricka Mahomesa W wygranym przez Bucs 31-9 Super Bowl LV nad Kansas City Chiefs. Pięć z tych worków pojawiło się w ostatniej kwarcie gier, demonstrując jego zdolność do pomagania w kończeniu gier.

Siedem worków posezonowych Suha zajmuje trzecie miejsce wśród aktywnych graczy. Oprócz swoich występów na boisku, Suh odegrał ważną rolę w opracowaniu wyboru w pierwszej rundzie draftu Vita Viaktóry w styczniu podpisał czteroletni kontrakt o wartości 73 milionów dolarów.

READ  Jak PFF oceniło obrońcę 49ers Brocka Purdy’ego po alarmującej porażce z Vikings – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Suh wykazał niezwykłą wytrzymałość w całej swojej karierze. Jego 191 meczów od debiutanckiego roku w Detroit w 2010 roku, po którym został wybrany Defensywnym Graczem Roku, to najwięcej spośród wszystkich defensywnych graczy w tym okresie. Opuścił tylko dwa mecze w swojej karierze, oba w 2011 roku, kiedy NFL zawiesiło go na dwa mecze za zachowanie na boisku.

Gina Lynn z ESPN przyczyniła się do powstania tego raportu.