20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ogromne zmiany nadchodzące w Gran Turismo 7 w odpowiedzi na opinie fanów - GTPlanet

Ogromne zmiany nadchodzące w Gran Turismo 7 w odpowiedzi na opinie fanów – GTPlanet

Zrzut ekranu GT7 z piórem Stackado

Prezes Polyphony Digital Studio Kazunori Yamauchi stworzył plik Specjalny post na blogu PlayStation W którym podał więcej informacji o aktualizacjach w najbliższej przyszłości Gran Turismo 7Dodatkowo doładowanie w grze dla osób dotkniętych niedawną awarią serwera.

W oświadczeniu Yamauchi przeprasza za „frustrację i zamieszanie” po podsłuchu 1.07 Korekta 17 marca Odcięcie serwerów gier w trybie offline na maksymalnie 34 godziny alternatywna korekta można postawić. Aktualizacja poprawiła również płatności w grze, aby utrudnić zarabianie pieniędzy – Wywołało to powszechne oburzenie.

Yamauchi zauważa, że ​​ten najnowszy środek miał na celu zrównoważenie ekonomii gry przed aktualizacjami, które teraz szczegółowo opisał w swoim poście na blogu.

Po pierwsze, „duży” patch planowany jest na początek kwietnia. Przyniesie to nowe wydarzenia, w tym osiem wyścigów umiejętności w sekcji Quests w grze, każdy trwający godzinę, z wyższymi nagrodami. Wprowadzone zostaną również nowe i wyższe nagrody, aby odblokować wrażenia związane z obwodami z pełnymi złotymi i wszystkimi brązowymi wynikami – chociaż nie jest jasne, w jaki sposób wpłynie to na graczy, którzy już to zrobili.

Oprócz obecnych nagród za wydarzenia w „ostatniej połowie” Global Rings – trudniejsze i dłuższe wyścigi, takie jak te w mistrzostwach WTC800 – będą rosły w tempie dwukrotnie większym niż dotychczas.

Ta wczesna kwietniowa aktualizacja zwiększy również liczbę pojazdów używanych w salonie samochodowym i legendarnych dostępnych w dowolnym momencie, odpowiednio z 15 i 5. Zwłaszcza maksymalne „Darmowe Kredyty” dla gracza (te, które zarobił w grze zamiast Kupujący W poprzek mikrotransakcje) wzrośnie z 20 mln do 100 mln.

Wraz z główną aktualizacją, przed końcem kwietnia Polyphony wprowadzi więcej łat, które dodadzą nową zawartość do gry, a nowe samochody i tory pojawią się w grze w ciągu najbliższych pięciu tygodni.

Na koniec Yamauchi krótko omawia – chociaż nie może potwierdzić czasu ani bardziej szczegółowych informacji – aktualizacje, które również pojawią się w „bliskim terminie”. Dodadzą one więcej globalnych wydarzeń na arenie, wprowadzą do misji 24-godzinne wyścigi wytrzymałościowe i dodadzą próby czasowe online z nagrodami dla graczy w zależności od tego, jak blisko najlepszych czasów jest gracz.

Jedna interesująca notatka mówi, że aktualizacja „zwiększy wartość wypłaty nagród ograniczonych czasowo, gdy będziemy rozwijać się jako usługa na żywo”. Nie widzieliśmy jeszcze nagród ograniczonych czasowo, więc może to oznaczać powrót wydarzeń sezonowych Gran Turismo 6.

Wreszcie, jest linia, która będzie szczególnie dobrą wiadomością: jedna z tych aktualizacji doda możliwość ponownego sprzedawania samochodów.

Nie ma jeszcze harmonogramu ani planu działania, aby to wszystko się wydarzyło, ale wraz z „dużą” aktualizacją, która ma nadejść w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a nowa zawartość pojawi się wkrótce potem, GT7 Powinna zacząć ewoluować w stronę bardziej przyjazną graczom.

Zobacz więcej artykułów na temat aktualizacji Gran Turismo 7.

READ  Android Automotive wchodzi do głównego nurtu: przegląd nowego systemu informacyjno-rozrywkowego General Motors