5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iPhone 14 Pro displaying home screen while held in hand

Oferty na iPhone’a w Czarny piątek 2022 — zdobądź darmowego iPhone’a 14 Pro od Verizon

Oferty na iPhone’a w Czarny piątek rozpoczęły się już przed wielkim dniem zakupów. Jeśli chcesz ulepszyć swój telefon lub telefon kogoś innego w swoim życiu, znalezione przez nas wyprzedaże pomogą Ci to zrobić za mniejsze pieniądze.

Jeden z naszych ulubionych Oferty w Czarny piątek Pochodzi dzięki uprzejmości Verizon. Nowi klienci mogą uzyskać iPhone 14 Pro za darmo w ramach programu wymiany (Otwiera się w nowej karcie) oraz z kwalifikującymi się planami transmisji danych 5G. Ponadto otrzymasz kredyt w wysokości 200 USD, gdy przełączysz się z konkurencyjnego operatora.

To też warto nazwać Apple Store będzie organizować coroczną wyprzedaż w Czarny piątek od 25 do 28 listopada. Jednak sprzedaż nie jest tak duża, jak można by się spodziewać. Apple oferuje kartę upominkową Apple o wartości 50 USD przy zakupie iPhone’a 13, iPhone’a 13 mini, iPhone’a 12 lub iPhone’a SE 2022. Nie ma gratisów, jeśli chcesz iPhone’a 14.

Jednak podsumowujemy najlepsze oferty na iPhone’a w Czarny piątek, które możesz teraz kupować. Ponadto koniecznie sprawdź nasz przewodnik po 10 najlepszych ofert Apple w Czarny piątek Możesz go dostać teraz. A jeśli chcesz inny telefon za mniej, spójrz na górę Oferty na telefon w czarny piątek bardzo.

Najlepsze oferty na iPhone’a w Czarny piątek już teraz

iPhone’a 14

iPhone’a 13

iPhone’a 12

iPhone’a SE 2022

Wskazówki, jak znaleźć najlepsze oferty na iPhone’a w Czarny piątek

  • Zacznij od przewoźników: Operatorzy zwykle oferują najlepsze oferty na iPhone’a w Czarny piątek. Jest jeden problem – aby uzyskać najlepsze oferty, musisz przejść na ich usługi. W niektórych przypadkach może być również konieczne zarejestrowanie się w nieograniczonym abonamencie lub wymiana starego telefonu.
  • Wymień swój stary telefon na kredyt: Jeśli masz stary telefon do wymiany, wielu operatorów udzieli ci hojnego kredytu, który może wynosić od 100 do 1000 USD. W rezultacie opłaca się utrzymywać kable, pudełko i akcesoria smartfona w dobrym stanie, aby w pełni wykorzystać wymianę.
  • Sprawdź MVNO: Skrót od Mobile Virtual Network Operator, MVNO działają na istniejącej infrastrukturze sieciowej. Na przykład należący do Verizon Visible działa w sieci Verizon, podczas gdy Mint Mobile korzysta z sieci T-Mobile. Operatorzy MVNO oferują plany, które są tańsze niż ich więksi odpowiednicy. W niektórych przypadkach istnieje pewien kompromis, taki jak mniej przyjazna obsługa klienta lub nieco wolniejsze prędkości transmisji danych.
  • Nie bój się remontów: Apple oferuje jedne z najlepszych innowacji w branży. Odnawiają swoje iPhone’y, aby wyglądały jak nowe, a my szczególnie uwielbiamy renowacje firmy, ponieważ wszystkie są objęte roczną gwarancją, którą otrzymujesz z nowym urządzeniem Apple.
READ  Powiadomienie o transakcji: najmocniejszy laptop do gier Alienware poniżej 1800 USD