28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obsługa dokumentów prawnych przez Olivię Wilde na scenie przez Jasona Sudeikisa

Obsługa dokumentów prawnych przez Olivię Wilde na scenie przez Jasona Sudeikisa

Olivia Wilde właśnie odniosła wielką wygraną w toczącej się walce o opiekę ze swoim byłym mężem, Jasonem Sudeikisem.

Gdzie anulować jej zaręczyny W 2020 roku Sudeikis i Wilde, którzy są razem od prawie 9 lat, zostają uwikłani w prawną batalię o prawną opiekę nad ich dwojgiem dzieci: 8-letnim Otisem i 5-letnią Daisy.

Aby uzyskać podstawowe informacje, Sudeikis złożył wniosek o opiekę nad swoją byłą żoną w sądzie rodzinnym w Nowym Jorku w październiku W zeszłym roku dzieci zostały poproszone o pozostanie tam.

Z drugiej strony Wilde woli, żeby dzieci mieszkały między Los Angeles a Londynem, gdzie jej partner Harry’ego StilesaOparte na.

Zgodnie z otrzymanymi dokumentami prawnymi Szósta stronaSędzia odrzucił wniosek Sudeikis, orzekając, że Kalifornia jest domem dziecka.

„Sędzia Powell i to orzeczenie zgodzili się, że Nowy Jork nie był domem dzieci. Zamiast tego Kalifornia była głównym stanem dla dzieci” – czytamy w zgłoszeniu, które podobno zostało podpisane 5 sierpnia.

„Dlatego, z powodów określonych w protokole z dnia 15 lipca 2022 r., wniosek pozwanego o oddalenie pozwów o opiekę złożony 21 października 2021 r. został uwzględniony, ponieważ sąd ten uznał, że Nowy Jork nie jest właściwy do rozpatrywania wniosków o opiekę, ponieważ Nowy Jork nie jest oryginalna sprawa dla badanych dzieci” – kontynuują dokumenty.

Zwycięstwo Wilde w regencji ma miejsce cztery miesiące po wprowadzeniu do niej serwera przetwarzania legalne dokumenty Kiedy była na scenie na CinemaCon w kwietniu.

The nie martw się, mój drogi Kierownik był w środku przemówienia przed raportem 4100 dyrektorów branży Kiedy ktoś niezgrabnie podszedł do peronu, wręczył jej kopertę z Manili zatytułowaną „Osobiste i poufne”.

W klipie wideo z dziwnym momentem, który dostał TMZZdezorientowanie Wilde jest widoczne, gdy głośno pyta, czy „tajemnicza” koperta zawiera tekst. Szybko otwiera puszkę i można usłyszeć, jak mówi: „OK, rozumiem”, zanim przejdzie do prezentacji.

Po wielu zamieszaniu ze strony fanów potwierdzono później, że treść była dokumentami prawnymi dotyczącymi opieki nad ich dziećmi.

W tym czasie przedstawiciel Sudeikis szybko przemówił w jego imieniu, mówiąc, że „nie ma wcześniejszej wiedzy”, że Wilde będzie zdobywał dokumenty w takim publicznym środowisku.

„Pan Sudeikis nie miał wcześniejszej wiedzy o tym, kiedy i gdzie koperta ma zostać dostarczona, ponieważ będzie to dotyczyć tylko odpowiedniej firmy obsługującej procesy i nie będzie tolerować niewłaściwego przedłożenia” – powiedział delegat. różnorodny.

A teraz w dokumentach prawnych uzyskanych wyłącznie przez codzienna pocztaWilde najpierw zareagował na wirusowy moment, oskarżając byłego męża o celowe upokorzenie jej.

„Oczywiście, działania Jasona miały na celu grożenie mi i uwodzenie. Mógł mi służyć dyskretnie, ale zamiast tego wybrał mi najbardziej agresywny sposób” – mówi w dokumentach.

„Fakt, że Jason wprawiłby mnie w zakłopotanie zawodowo i upublicznił w ten sposób nasz osobisty spór, jest całkowicie sprzeczny z najlepszym interesem naszych dzieci” – kontynuuje.

Z kolei Al-Siddiqi powtórzył swoje wcześniejsze wypowiedzi, mówiąc: Dokumenty Nie zamierzał przedstawiać Wilde na scenie, ale poprosił o przekazanie jej na lotnisku Heathrow w Londynie.

„Rozumiem, że serwer procesów właśnie wykonał swoją pracę, jednak bardzo przepraszam za to, co się stało” – mówi Sudeikis w zgłoszeniu. „Rozmowa Olivii była dla Olivii ważnym wydarzeniem, zarówno zawodowym, jak i osobistym, i bardzo mi przykro, że incydent zepsuł jej wyjątkowy moment”.

Co ciekawe, Sudeikis powiedział również, że postanowił nie przekazywać dokumentów do londyńskiego domu Harry’ego Stylesa, gdzie miał mieszkać Wilde, z powodu obaw o dzieci.

„Nie chciałem, aby nabożeństwo odbyło się w domu obecnego partnera Olivii, ponieważ Otis i Daisy mogą być obecni” – powiedział.

według Szósta stronaWilde złożył petycję „o ustalenie związku rodzicielskiego w Sądzie Najwyższym Kalifornii w Los Angeles” w dniu 17 maja, co oznacza, że ​​oczekuje się, że sprawa zostanie odwołana w Kalifornii.

Wyjaśniając to w Ostatnie depozytyWilde powiedziała, że ​​złożyła wniosek o kontynuowanie walki o opiekę w Los Angeles po tym, jak działania Sudeikis jasno pokazały, że nie będziemy w stanie rozwiązać tej sprawy dla dobra naszych dzieci poza systemem sądowym.