1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Rycerz Jedi Cal Kestis stoi przed wielkim żołnierzem czystki noszącym czarną zbroję i niosącym laskę energetyczną.

obrazek: Lucasfilm / EA

Jeśli grałeś dużo Star Wars Jedi: Upadły zakonByć może odkryłeś z nim małe, ale urocze połączenie w ostatnim odcinku Obi-Wan Kenobi. Być może zauważyłeś również smutniejsze oddzwonienie do pliku wojny klonów List.

Nie czytaj dalej, jeśli zależy Ci na spoilerach i nie oglądałeś odcinka 4 The Kenobi Show ani nie grałeś w Jedi: Upadły zakon!

Obraz artykułu zatytułowanego The Star Wars Jedi: Callback upadłego zakonu w odcinku Obi-Wana Kenobiego z ostatniej nocy

We wczorajszym odcinku Gwiezdne Wojny oddzielny pokaz Obi-Wan Kenobi Tytułowy Jedi, grany przez Ewana McGregora, musiał zinfiltrować Fortress Inquistorous. (Ta strona, która po raz pierwszy pojawiła się w programie w zeszłym tygodniu, To samo w sobie jest dużym linkiem do Respawn na 2020 rok Star Wars Jedi: Upadły Ordes.) Infiltrując zamek i próbując uratować uwięzioną młodą Leię, Kenobi natrafia na nowy związek z popularnością Respawn. Gwiezdne Wojny Gra w formie czystki żołnierzy.

W nowym odcinku Kenobi, widzimy mojego starego dziadka uwięzionego w tunelu, a wśród żołnierzy wysłanych za nim jest kilku żołnierzy Czystki. To ich pierwszy występ w akcji na żywo. W końcu Obi-Wan Kenobi rozbił szklane ściany podwodnego tunelu, zabijając ich przez powódź. To mi przypomniało Podobny moment dzieje się z Darthem Vaderem w upadły system; Imperium naprawdę potrzebuje lepszych wykonawców.

Oddziały zostały wyczyszczone Technicznie pierwszy raz widziany w 2018 r. Dartha Vadera bajki, ale wtedy był znany jako Inkwizytorzy. Potem pojawili się ponownie star Wars Jedi: Upadły zakonktóry został oficjalnie nazwany Purge Troops lub Purge Storm Troopers. Współpracują z Vaderem, Inkwizytorami i innymi siłami Imperium, aby pomóc powstrzymać, schwytać i zabić Jedi i inne wrażliwe na Moc jednostki. Ci żołnierze są dobrze wyszkoleni i używają jednostek elektrokija i innej broni białej, która jest w stanie oprzeć się mieczowi świetlnemu. Zbroja Purge Trooper jest również odporna na światło, co ma sens, gdy Twoim zadaniem jest polowanie na wysoko wykwalifikowanych Jedi uzbrojonych w laserowe miecze.

W tym nowym odcinku jest też smutniejszy i mniej zabawny wygląd. Kiedy Kenobi odkrywa wielki grobowiec Jedi, widzimy martwego Kouziana wiszącego w dziwnym kosmicznym dormitorium. Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, wydaje się bardzo prawdopodobne, że jest to stary Jedi Terra SinopCo wyszło świetnie wojny klonów Odcinek „Zaginiony miecz świetlny”.

Oczywiście, technicznie rzecz biorąc, może to być inny mężczyzna z Cosian Jedi, ale biorąc pod uwagę, jak przebiegł pokaz ze zwłokami, a w zeszłym tygodniu Kenobi wspomniał Quinlan Foss—Inne popularne wojny klonów– Jedi – Wydaje mi się, że to rzeczywiście zwłoki Sinopa. Mam nadzieję, że wyjdzie do walki.

READ  Kevin Bacon mówi, że stracił „większość” swojej fortuny na rzecz Berniego Madoffa