2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Obcy” biegający w 20th Century Studios z Fede Alvarezem — The Hollywood Reporter

„Obcy” biegający w 20th Century Studios z Fede Alvarezem — The Hollywood Reporter

Usłyszysz wtedy swoje krzyki w kosmosie Fede Alvarez Ma o tym coś do powiedzenia.

reżyser nie oddychaj Remake 2013 martwe zło Kliknięto, aby napisać i wyreżyserować samodzielny oryginał obcy Funkcja dla studiów XX wieku.

Ridley Scott, który wyreżyserował oryginalny horror i thriller science fiction, który ukazał się w 1979 roku i powrócił w dwóch częściach XXI wieku, będzie produkowany za pośrednictwem jego sztandaru Scott Free. Projekt został zaprojektowany dla Hulu w ramach ambicji XX wieku, aby produkować ponad 10 filmów rocznie dla usługi przesyłania strumieniowego należącej do Disneya.

obcy Wiele z jego kontynuacji i konkursów skupia się na przerażeniu dzikiej rasy kosmitów zwanych Ksenomorfami, które składają jaja w żywych ciałach za pomocą „ściskaczy twarzy”, które gwałtownie eksplodują z pudeł, gdy osiągną pewien etap dojrzałości.

Dan O’Bannon napisał pierwszy film, który grał jak zamknięty horror o załodze skazanego na zagładę statku kosmicznego Nostromo. Survivor Ripley i aktorka, która ją grała, Sigourney Weaver, stały się ludzką twarzą serialu Fox, gdy James Cameron wyreżyserował sequel, Kosmiciw 1986 roku rozwinął go w film akcji i osiągnął ogromny sukces kulturalny.

Dwa inne filmy, z Weaverem, pojawiły się w latach 90., kiedy były skrzyżowaniem z inną serią science-fiction Foxa. drapieżnik, sans Weaver, Przenoszenie ksenomorfów w 2000 roku. Scott powrócił do swoich współtworzeń z prequelem Prometeuszambitny i religijnie nastawiony film wydany w 2012 i 2017 roku obcy: przymierze; Obaj próbowali poznać pochodzenie gatunku.

Ujęcie Alvareza jest trzymane głęboko w pudełku studia, ale źródła opisują go jako niezwiązany z poprzednimi filmami.

Według źródeł, Alvarez jest zaciekłym fanem serii i wiele lat temu złożył Scottowi propozycję. Pomysł utkwił w głowie Scotta do końca zeszłego roku, kiedy niespodziewanie zadzwonił do Alvareza i zapytał, czy młody reżyser nadal tego chce. Nie trzeba było dwa razy pytać Alvareza.

READ  Wywiad z Amber Heard: Aktorka mówi Savannah Guthrie w Today Show, że „nadal kocha” Johnny'ego Deppa, ale obawia się, że ponownie pozwie

Steve Aspel, szef działu, powiedział, że 20th Century wybrało ten projekt „dzięki sile stylu Vidi”. „To była naprawdę dobra historia z mnóstwem postaci, których nigdy wcześniej nie widziałeś”.

Aspel, z którym ostatnio rozmawiał THR O Przyszłość pracowni XX wieku, realizując projekt dla Hulu, nie będzie presji, aby zmniejszyć potencjalną wrogość, która może pojawić się w względach teatralnych. „To nie jest film, który powinien być wszystkim dla wszystkich ludzi z ogromnymi budżetami. Muszą być tak oryginalne jak oni. A to jest bliższe jego korzeniom gatunkowym”.

Alvarez jest zdecydowanie filmowcem, który kocha swoją wysoką jakość pracy. Zdobył fanów dzięki swoim niestrudzonym projektom horrorowym, w tym pisaniu i reżyserowaniu remake’u z 2013 roku. martwe zło oraz współtworzyć i produkować remake Netflixa Teksańska masakra piłą mechaniczną. Osiągnął komercyjny i krytyczny sukces dzięki thrillerowi akcji nie oddychajHistoria napisana i wyreżyserowana. to samo Narodził się sequel wydany w 2021 roku.

Alvarez jest reprezentowany przez WME i Jackoway Austen.