14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Obcy” biegający w 20th Century Studios z Fede Alvarezem — The Hollywood Reporter

„Obcy” biegający w 20th Century Studios z Fede Alvarezem — The Hollywood Reporter

Usłyszysz wtedy swoje krzyki w kosmosie Fede Alvarez Ma o tym coś do powiedzenia.

reżyser nie oddychaj Remake 2013 martwe zło Kliknięto, aby napisać i wyreżyserować samodzielny oryginał obcy Funkcja dla studiów XX wieku.

Ridley Scott, który wyreżyserował oryginalny horror i thriller science fiction, który ukazał się w 1979 roku i powrócił w dwóch częściach XXI wieku, będzie produkowany za pośrednictwem jego sztandaru Scott Free. Projekt został zaprojektowany dla Hulu w ramach ambicji XX wieku, aby produkować ponad 10 filmów rocznie dla usługi przesyłania strumieniowego należącej do Disneya.

obcy Wiele z jego kontynuacji i konkursów skupia się na przerażeniu dzikiej rasy kosmitów zwanych Ksenomorfami, które składają jaja w żywych ciałach za pomocą „ściskaczy twarzy”, które gwałtownie eksplodują z pudeł, gdy osiągną pewien etap dojrzałości.

Dan O’Bannon napisał pierwszy film, który grał jak zamknięty horror o załodze skazanego na zagładę statku kosmicznego Nostromo. Survivor Ripley i aktorka, która ją grała, Sigourney Weaver, stały się ludzką twarzą serialu Fox, gdy James Cameron wyreżyserował sequel, Kosmiciw 1986 roku rozwinął go w film akcji i osiągnął ogromny sukces kulturalny.

Dwa inne filmy, z Weaverem, pojawiły się w latach 90., kiedy były skrzyżowaniem z inną serią science-fiction Foxa. drapieżnik, sans Weaver, Przenoszenie ksenomorfów w 2000 roku. Scott powrócił do swoich współtworzeń z prequelem Prometeuszambitny i religijnie nastawiony film wydany w 2012 i 2017 roku obcy: przymierze; Obaj próbowali poznać pochodzenie gatunku.

Ujęcie Alvareza jest trzymane głęboko w pudełku studia, ale źródła opisują go jako niezwiązany z poprzednimi filmami.

Według źródeł, Alvarez jest zaciekłym fanem serii i wiele lat temu złożył Scottowi propozycję. Pomysł utkwił w głowie Scotta do końca zeszłego roku, kiedy niespodziewanie zadzwonił do Alvareza i zapytał, czy młody reżyser nadal tego chce. Nie trzeba było dwa razy pytać Alvareza.

READ  Martha Stewart w swojej najnowszej pułapce na pragnienie miała na sobie lnianą i koronkową koszulę nocną

Steve Aspel, szef działu, powiedział, że 20th Century wybrało ten projekt „dzięki sile stylu Vidi”. „To była naprawdę dobra historia z mnóstwem postaci, których nigdy wcześniej nie widziałeś”.

Aspel, z którym ostatnio rozmawiał THR O Przyszłość pracowni XX wieku, realizując projekt dla Hulu, nie będzie presji, aby zmniejszyć potencjalną wrogość, która może pojawić się w względach teatralnych. „To nie jest film, który powinien być wszystkim dla wszystkich ludzi z ogromnymi budżetami. Muszą być tak oryginalne jak oni. A to jest bliższe jego korzeniom gatunkowym”.

Alvarez jest zdecydowanie filmowcem, który kocha swoją wysoką jakość pracy. Zdobył fanów dzięki swoim niestrudzonym projektom horrorowym, w tym pisaniu i reżyserowaniu remake’u z 2013 roku. martwe zło oraz współtworzyć i produkować remake Netflixa Teksańska masakra piłą mechaniczną. Osiągnął komercyjny i krytyczny sukces dzięki thrillerowi akcji nie oddychajHistoria napisana i wyreżyserowana. to samo Narodził się sequel wydany w 2021 roku.

Alvarez jest reprezentowany przez WME i Jackoway Austen.