27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy Jork zawdzięcza część swojego mieszkania w East Village fałszywej spadkobierczyni Annie Delvey

Nowy Jork zawdzięcza część swojego mieszkania w East Village fałszywej spadkobierczyni Annie Delvey

plotki

Ekskluzywny

28 maja 2023 | 16:14

Departament Budynków Miasta Nowy Jork wydał zawiadomienie o „częściowej eksmisji” mieszkania w East Village byłej dziewczyny Anny Delvey.Różne za pośrednictwem Getty Images

To daleko od hotelu Standard.

Strona szósta dowiedziała się, że nowojorski Departament Budynków potępił część fałszywego mieszkania dziedziczki Anny Delvey w East Village.

Była dziewczyna Delphi – znana również jako Anna Sorokin – przebywa w areszcie domowym na First Avenue, gdzie zorganizowała „Party of the Century” – wystawy sztuki dla prezenterów, odkąd ICE aresztowało ją za przekroczenie terminu ważności wizy po wyjściu z więzienia.

Kiedy zarabiała na życie jako odnosząca sukcesy artystka, Delphi mieszkała w Standard High Line, wśród innych eleganckich hoteli.

Delphi przebywa w mieszkaniu w areszcie domowym, ponieważ zostało odebrane przez ICE.
Amy Park dla New York Post

Ale teraz słyszymy, że jej klocki stały się tak złe, że są nie do przyjęcia nawet według standardów First Ave.

Szpieg Page Six zauważył w tym tygodniu ogłoszenie „Częściowa ewakuacja” na wejściu do piwnicy jej budynku mieszkalnego, mówiące: „Departament Budownictwa ustalił, że warunki panujące w tym budynku stanowią bezpośrednie zagrożenie życia”.

Napis dodaje: „Obiekt ten został ewakuowany, a ponowne wejście jest zabronione do czasu uchylenia tych warunków w sposób zadowalający dla departamentu. Osoby naruszające ten… nakaz podlegają aresztowaniu”.

Była oszustka, skazana na od 4 do 12 lat więzienia za oszukanie swojej niemieckiej spadkobierczyni, wcześniej organizowała w mieszkaniu wystawy sztuki i przyjęcia.
Amy Park dla New York Post

Podczas gdy zawiadomienie początkowo sprawia wrażenie, jakby kobieta przebywająca w areszcie domowym mogła zostać aresztowana za przebywanie w jej domu (co jest prawnie wiążące pod każdym względem), źródła zbliżone do Delvey mówią nam, że tak naprawdę tylko zsyp na śmieci jest nieczynny.


Aby uzyskać więcej Page Six, które pokochasz…

Źródła dodały, że „częściowa” część nakazu eksmisji oznacza jedynie, że ona i inni mieszkańcy nie mogą używać lubrykantu, dopóki nie zostanie naprawiony.

READ  Gry PlayStation Plus zapowiedziane na listopad 2022 r.

Zawiadomienie od właściciela, które widział Page Six, brzmi: „Proszę pamiętać, że nakaz ewakuacji umieszczony na budynku dotyczy obszaru słupa na śmieci. Tymczasowo przeniesiemy śmieci z tego miejsca, dopóki teren nie zostanie naprawiony”.

Kiedy zarabiała na życie jako odnosząca sukcesy artystka, Delphi mieszkała w kilku eleganckich hotelach.
Amy Park dla New York Post
Delvey został skazany na od 4 do 12 lat więzienia w 2019 roku i został zwolniony warunkowo w 2021 roku.
Obrazy Getty’ego

Jak wcześniej informowaliśmy, Sorokin została aresztowana w 2017 roku za polecanie bankom i firmom przekazywania jej pieniędzy i usług, ponieważ wierzyli, że jest niemiecką dziedziczką.

w 2019 roku Została skazana na kary od 4 do 12 lat więzienia Został zwolniony warunkowo w 2021 roku.

Od tego czasu rozwinęła coś w rodzaju kariery artystycznej gwiazd i gościła Club House Arrest w mieszkaniu w styczniu, przyciągając gości, takich jak projektantka Cynthia Rowley i jej córka oraz pisarze Rachel Rabbit-White, Kat Marnell i Ben Widdicombe.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/05/28/nyc-condemns-part-of-fake-heiress-anna-delveys-east-village-apartment/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL