28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowe bezprzewodowe słuchawki Turtle Beach robią w zasadzie wszystko

Nowe bezprzewodowe słuchawki Turtle Beach robią w zasadzie wszystko

Plaża Żółwia Stealth 700 Gen 2 Max To bezprzewodowy zestaw słuchawkowy za 200 USD, który działa ze wszystkim, od Xbox Series X po PS5, Nintendo Switch, Windows i Mac Firma ogłosiła. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Stealth 700 Gen 2 (bez Max) był dostępny w cenie 149,95 USD Xbox i PClub PlayStation i Nintendo Switch, ale nie w tej samej formie. Oferuje również łączność Bluetooth, w przeciwieństwie do Stealth 600 Gen 2 MaxCo oznacza, że ​​działa z urządzeniami takimi jak telefony i tablety.

Nowy Stealth 700 Gen 2 Max również otrzymał wydłużenie żywotności baterii, a Turtle Beach twierdził, że powinien być w stanie wytrzymać ponad 40 godzin na jednym ładowaniu. To w porównaniu do 20 godzin w poprzednim modelu innym niż Max. Oprócz Bluetooth, którego można użyć do połączenia z mobilną aplikacją towarzyszącą w celu skonfigurowania ustawień słuchawek, Stealth 700 Gen 2 Max jest również wyposażony w bezprzewodowy klucz USB 2,4 GHz.

Stealth 700 Gen 2 Max jest już dostępny w przedsprzedaży za 199,99 USD i zostanie wydany na całym świecie 8 maja.

Tymczasem Turtle Beach twierdzi, że Stealth 600 Gen 2 Max za 129,99 USD i Stealth 600 Gen 2 USB za 99,99 USD (oba ogłoszony w zeszłym miesiącu) jest już w sprzedaży w Europie i można ją zamówić w przedsprzedaży w Ameryce Północnej przed premierą z 8 maja. Max jest kompatybilny zarówno z konsolami PlayStation, jak i Xbox i oferuje do 48 godzin pracy na baterii, ale model USB to na razie tylko Xbox i ma 24 godziny pracy na baterii. Niedługo pojawi się wersja zestawu słuchawkowego Playstation później tego roku.

READ  Sony ma kolejną listę oczekujących na zakup PS5 i jest już otwarta