29 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa pensja Navedy po przyjeździe do Polski, od zarobienia 100 tys. dolarów w Ameryce

Nowy cel Navedy

Meksykański pomocnik Santiago Naveda był w stanie zaprezentować swoje talenty podczas pobytu w Club America dzięki zaufaniu Santiago Solari. Po tych występach polski klub Miedź Legnica zainteresował się nim i zgodził się na roczną pożyczkę z opcją wykupu.

Po spudłowaniu kilku minut z Amercią Fernando Ortiza, zawodnik postanowił pójść własną drogą i przenieść się do europejskiej piłki, ale do zwykłej ligi, ale na wyższym poziomie. Tu właśnie wkracza nikt inny jak Robert Lewandowski.

Więcej powiązanych wiadomości:

Co zrobił Cristiano Ronaldo, kiedy dowiedział się, że planują go wymienić na Hirvinga Lozano?

Spór Neymara i Mbappe bije na alarm w PSG

Młody zawodnik akademii młodzieżowej Copa będzie musiał zacząć od dołu, ponieważ jego pensja jest niższa niż to, co zarobił w meksykańskiej drużynie. Jednak to jego sposób myślenia sprawia, że ​​podejmuje to wyzwanie. Zarabiając 100 dolarów rocznie, teraz zarabia 31 000 dolarów.

Czy Naveda chce zostać w Europie?

Podobnie jak inni meksykańscy gracze, tacy jak Johan Vazquez, który jest wypożyczony, meksykański pomocnik Santiago Naveda chce zostać w Europie, aby rozpocząć karierę jako gwiazda. Jak przyznał w rozmowie z TUDN, chce skoczyć do Włoch lub Niemiec.

READ  Drużyny ligi rugby z RPA i Polski zmierzą się w meczu otwarcia Warsaw Airlift Cup na Gold Coast.