14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa gra Marvel vs. Capcom zakłóca działanie Xbox

Nowa gra Marvel vs. Capcom zakłóca działanie Xbox

Capcom

Fani serii gier „Marvel vs. Capcom” ze złością zareagowali na niedawno ogłoszoną kolekcję „Marvel vs. Capcom Fighting Collection”, która, jak się okazało, nie pojawi się na konsoli Xbox wraz z innymi grami.

Kolekcja została ogłoszona podczas wtorkowego pokazu Nintendo Direct i ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC – jednak na razie nie podano żadnych informacji o konsolach Microsoftu.

Nie jest jasne, dlaczego Capcom nie wypuścił tej gry na konsolę Xbox, ale jest ona następstwem kilku tytułów ogłoszonych podczas wydarzeń Summer Game Fest, które potwierdziły, że pominęły także platformę Xbox.

W tym czasie, w następstwie ogłoszenia, popularny stał się hashtag „No Xbox”. Jak podkreślają użytkownicy, poprzednie kolekcje Capcom zawsze znajdowały się także na Xboksie, więc zastanawiają się, dlaczego teraz jest inaczej?

Jest to szczególnie mylące, ponieważ ogłoszono, że kolejna partia tytułów Capcom, tytułów „Ace Attorney”, pojawi się na Xbox.

„Marvel vs Capcom Fighting Collection” będzie obejmować sześć następujących gier: „X-Men Children of the Atom”, „Marvel Super Heroes X-Men vs. Street Fighter”, „Marvel Super Heroes vs. Street Fighter” oraz „Marvel Super Heroes vs. Street Fighter” Marvel kontra Street Fighter. Capcom Clash of Super Heroes, Marvel vs. Capcom 2 New Age of Heroes i Punisher.

Kolekcja ma pojawić się na platformach jesienią.

źródło: VGC

READ  Opublikowano zwiastun Akumy dla Street Fighter 6