23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa funkcja Ubera umożliwia rezerwację kolacji i biletów na koncerty

Nowa funkcja Ubera umożliwia rezerwację kolacji i biletów na koncerty

Ludzie noszą maski ochronne przed siedzibą Uber Technologies Inc. W San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone, w środę 9 czerwca 2021 r.

David Paul Morris | Bloomberg | Obrazy Getty

Nowy Uber Funkcja „Odkrywaj” zapowiedziany we wtorek Umożliwi użytkownikom rezerwację kolacji, biletów na imprezy i innych wydarzeń bezpośrednio przez aplikację Uber.

Ta zmiana ilustruje strategię aplikacji Pasażerskie polegającą na wykroczeniu poza przejazdy w celu zbudowania nowych strumieni przychodów. Firma mocno zainwestowała w Uber Eats warzywaoraz napoje i wygodne usługi dostawy towarów w czasie pandemii, a ten segment nadal przewyższa obsługę popytu pasażerów. Na przykład przychody z dostaw w wysokości 2,42 miliarda dolarów przekroczyły 2,28 miliarda dolarów zarobione przez podstawową działalność transportową.

Ta nowa funkcja, Uber Explore, pojawi się jako nowa karta w aplikacji Uber. Użytkownicy mogą kupować bilety za pomocą portfela Uber lub karty kredytowej.

Karta Eksploruj wyświetla kategorie, takie jak jedzenie, napoje, sztuka, kultura, życie nocne, muzyka i programy, oraz oferuje spersonalizowane rekomendacje na podstawie miejsc, do których użytkownicy byli w przeszłości. Dzięki funkcji „Jedź tam teraz” użytkownicy mogą zarezerwować lot do miejsca, które właśnie kupili.

Uber Explore jest dostępny we wtorek od Atlanty; Chicago; Dallas. Houston. Los Angeles; Memphis, Tennessee; Minneapolis St. Paweł, Mn; Nowy Orlean; Orlando Floryda; San Antonio; San Francisco i Seattle. Mieszka również w New Jersey, północnej części stanu Nowy Jork i Mexico City w Meksyku.

READ  Dodge Challenger SRT Demon został ożywiony na ostatni rok samochodów typu muscle car