30 czerwca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Norman Reedus od niechcenia ujawnia istnienie Death Stranding 2

Norman Reedus od niechcenia ujawnia istnienie Death Stranding 2

Cyfrowy Norman Reedus w Death Stranding

Wejście cyfrowe Normana Reedusa pasmo śmierci
zdjęcie: Sony

Tworzenie gier wideo może być dziwnie tajnym przedsięwzięciem, nawet w przypadku futurystycznego projektu, Rozprowadzać tylko wtedy, gdy silnik nie emituje hałasu. Jasne, Hideo Kojima pasmo śmierci To był hit, zarobił dużo pieniędzy, a wcześniej miał świetną i niesamowitą premierę reżyserską rok, bsuplement? Kto mówi?

Podobno Norman Reedus: chodzić martwy Gwiazda udzieliła naprawdę długiego i ciekawego wywiadu, który dotyczył wielu aspektów jego kariery – Aaktor! aartysta! aAUTOR! Motocyklista! itp – krótko poruszyłem też jego funkcję, taką jak twarz, ciało i głos Od Sama Portera Bridgesa, supergwiazdy symulatora dostarczania paczek w 2019 roku. RównieżSequel, który ujawnił Reedus, całkiem niedbale, podczas rozmowy z Lewchociaż nie ma menedżera gry Kojima, ani wydawca gry Sony ujawniło istnienie drugiej gry bez konkretnych warunków.

Właśnie rozpoczęliśmy drugą edycję” – zauważa Reedus zapytany o serię, przypadkowo łamiąc najważniejsze informacje o grach, zanim przejdzie do referencji. Pani Pak Man ze wszystkich rzeczy. Reedus zdradził również bardzo uroczą historię o tym, jak dostał imprezę:

Guillermo Del Toro, który przyniósł mi mój pierwszy film, zadzwonił do mnie i powiedział: „Hej, jest facet o imieniu Hideo Kojima, zadzwoni do ciebie, po prostu powiedz tak”. A ja mówię: „Co masz na myśli mówiąc „tak?” Powiedział: „Przestań być idiotą, po prostu powiedz tak”. Potem byłem w San Diego i Hideo przyjechał z mnóstwem ludzi, jest z Tokio i pokazał mi, nad czym pracuje w grze o nazwie ciche wzgórze. Byłem zdumiony tym, co mi pokazywał i powiedziałem: „Tak, zróbmy to”. to nie jest Pani Pak Man; Jest tak realistyczny, tak futurystyczny, jest tak skomplikowany i piękny, że byłem całkowicie zdumiony.

Zajęło mi dwa lub trzy lata, aby ukończyć wszystkie moje sesje MoCap i wszystko. To zajmie dużo pracy. A potem wyszedł mecz i zdobyłem wszystkie te trofea, i to była świetna sprawa, więc właśnie rozpoczęliśmy drugą część tego.

Chcielibyśmy zauważyć, że a) wszyscy naprawdę zasługujemy na to, aby mieć Guillermo Del Toro w naszym życiu, oraz b), wymagania techniczne dotyczące pasmo śmierci i jego uzupełnienie Działać Wydaje się bardziej skomplikowane technologicznie niż Pani Pak Man (1982), zatem słuszny punkt dla Reedusa tam.

Reedus ciągle mówi o dziwnym skanowaniu przez twórców gier, aby jego wygląd mógł być używany na zawsze (coś, co dzieli z przyszłością). Jazda z Normanem Reedusem Gość Keanu Reeves, kto jest moim numerem wygląd w Film Cyberpunk 2077 Stwórz całą masę pytań o to, jak to się stało Domyślna analogia może być „używana” przez fanów). Mówi też o tym, co się dzieje dla niego chodzić martwy Rolajego nadchodząca książka i miliony innych rzeczy, które Norman Reedus robi, kiedy nie zabija nastoletnich zombie, lub wysadzić Plany marketingowe wielkich twórców gier wideo.

READ  Nie jestem robotem: aktualizacja weryfikacji iOS oznacza koniec „captchas” | iOS