27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Była nominowana: Rosie Perez, wcześniej nominowana za rolę w Fearless u boku Jeffa Bridgesa, również była częścią pierwszej grupy ogłoszonych prezenterów;  Widziano 28 lutego w Nowym Jorku

Nominowani do Oscara: Kevin Costner z Yellowstone, Lady Gaga i Zoe Kravitz z Batmana

Kevin Costner, Zoe Kravitz i Lady Gaga znaleźli się wśród początkowej listy prezenterów ogłoszonej podczas 94. rozdania Oscarów w czwartek.

Do trylogii z pierwszej listy dołączą Rosie Perez, Chris Rock i południowokoreańska aktorka Yoon Yeoh-jung, która podczas gali w 2021 roku zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za popularny dramat Minari.

Uruchomienie pierwszej partii prezenterów następuje, gdy podczas rozdania Oscarów dochodzi do kontrowersji w związku z decyzją programu o pominięciu ośmiu kategorii w transmisjach na żywo i odegraniu tylko „najbardziej przejmujących i emocjonalnych momentów” z tych przemówień akceptacyjnych, zgodnie z Hollywoodzki reporter.

Producenci Oscarów Will Packer i Shayla Cowan ogłosili pierwszy zestaw MC, a kolejni pojawią się przed ceremonią 27 marca.

„Filmy inspirują, bawią i jednoczą nas na całym świecie” – powiedział Packer w oświadczeniu. Taki jest dokładny cel tegorocznego programu i cieszymy się, że możemy powitać pierwszy zespół gwiazd, który dołączy do sceny rozdania Oscarów, aby pomóc nam uczcić potęgę filmu i uhonorować najlepszy film roku.

Jest zwyczajem, że podczas rozdania Oscarów powracają zwycięzcy dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora z zeszłego roku, aby ogłosić te kategorie, chociaż nie wiadomo jeszcze, czy Frances McDormand – która wygrała dla Nomadland – czy Anthony Hopkins – który niespodziewanie wygrał dla ojca. wróci. W tym roku.

Costner był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora za Tańczący z wilkami z lat 90. i zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera, a obecnie występuje w popularnym dramacie Paramount Network Western. Żółty kamień.

Wciela się w rolę właściciela ogromnego rancza na granicy słynnego parku narodowego, a także rezerwatu rdzennych Amerykanów i drapieżnych deweloperów gruntów.

Utalentowana grupa: Chris Rock zapewni bardzo potrzebną komedię do wyemitowania;  Widziany w 2020 roku w Pasadenie

Zwycięzca zeszłego roku: Yoon Yeoh Jung prawdopodobnie ogłosi jedną z kategorii wspierających;  widziany w kwietniu 2021

Utalentowana grupa: Chris Rock zapewni bardzo potrzebną komedię do transmisji, podczas gdy Yoon Yoo Jung prawdopodobnie ogłosi jedną z klas wspierających

Lady Gaga spotkała się w tym roku z dużym zainteresowaniem dzięki roli Patrizii Reggiani w dramacie kryminalnym Ridleya Scotta House Of Gucci.

Chociaż film dobrze poradził sobie w dramacie dla dorosłych, otrzymał mieszane recenzje, a wielu uznało go za szczep, podczas gdy inni uważali, że stracił trochę bardzo potrzebnego obozu.

Gaga była nominowana za rolę przez inne gremia, ale rola nie została tak doceniona, jak jej uznana rola w Narodziny gwiazdy.

Oczekuje się, że Kravitz będzie hitem dzięki wydaniu w tym tygodniu Batmana, w którym występuje Robert Pattinson jako zwalczający przestępczość o tym samym imieniu.

Wystąpiła w filmie o superbohaterach inspirowanym stylem noir jako Selina Kyle, lepiej znana jako Catwoman.

TV Revival: Costner, który był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora za Tańczący z wilkami w 1990 roku i zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera, obecnie występuje w popularnym dramacie Paramount Network Western Yellowstone.

TV Revival: Costner, który był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora za Tańczący z wilkami w 1990 roku i zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera, obecnie występuje w popularnym dramacie Paramount Network Western Yellowstone.

Nieodebrane: Lady Gaga spotkała się w tym roku z dużym zainteresowaniem dzięki roli Patricii Reggiani w dramacie kryminalnym Ridleya Scotta House Of Gucci.  Chociaż film wypadł dobrze w dramacie dla dorosłych, otrzymał mieszane recenzje, a wielu uznało go za stresujący, podczas gdy inni uważali, że stracił trochę bardzo potrzebnego obozu;  Widziany z Adamem Driverem

Nieodebrane: Lady Gaga spotkała się w tym roku z dużym zainteresowaniem dzięki roli Patricii Reggiani w dramacie kryminalnym Ridleya Scotta House Of Gucci. Chociaż film wypadł dobrze w dramacie dla dorosłych, otrzymał mieszane recenzje, a wielu uznało go za stresujący, podczas gdy inni uważali, że stracił trochę bardzo potrzebnego obozu; Widziany z Adamem Driverem

Blockbuster: Oczekuje się, że Kravitz będzie mieć w swoich rękach przebojowy film wraz z wydaniem w tym tygodniu Batmana, w którym występuje Robert Pattinson jako zakapturzony przestępca.  Wystąpiła w filmie o superbohaterach inspirowanym stylem noir jako Selina Kyle, lepiej znana jako Catwoman

Blockbuster: Oczekuje się, że Kravitz będzie mieć w swoich rękach przebojowy film wraz z wydaniem w tym tygodniu Batmana, w którym występuje Robert Pattinson jako zakapturzony przestępca. Wystąpiła w filmie o superbohaterach inspirowanym stylem noir jako Selina Kyle, lepiej znana jako Catwoman

Perez była była nominowana do Oscara za rolę drugoplanową w Fearless u boku Jeffa Bridgesa, a ostatnio pojawiła się w filmie o superbohaterach Birds Of Prey.

READ  W wieku 62 lat zmarł Toby Keith, kultowy piosenkarz i autor tekstów muzyki country

Była to ostatnia duża rola Chrisa Rocka w serii Saw Spiral, a także prawdopodobnie doda trochę przyjaznej publiczności komedii do strumienia.

Yoon, popularna w Korei Południowej, zdobyła niespodziankę dla najlepszej aktorki drugoplanowej, która wygrała w zeszłym roku wśród znaczącej grupy nominowanych, w tym Olivii Colman, Glenn Close i Amanda Seyfried.

W filmie występuje jako matka koreańskiego imigranta, który po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych marzy o założeniu własnej farmy.

Superhero Transition: Niedawno pojawił się w filmie o superbohaterach Birds Of Prey

Superhero Transition: Niedawno pojawił się w filmie o superbohaterach Birds Of Prey

Left Field Choice: ostatnią ważną rolą Chrisa Rocka był horror Spiral, kontynuacja serii Piła.

Left Field Choice: ostatnią ważną rolą Chrisa Rocka był horror Spiral, kontynuacja serii Piła.

American Breakup: Młoda gra w Minari jako matka koreańskiego imigranta, który marzy o założeniu własnej farmy po przeprowadzce do USA

American Breakup: Młoda gra w Minari jako matka koreańskiego imigranta, który marzy o założeniu własnej farmy po przeprowadzce do USA

Oskary mogą mieć nadzieję, że widzowie zlekceważą kontrowersyjne zmiany w transmisji, jak ogłoszą prezenterzy.

Hollywoodzki reporter We wtorek, napisał, nadawanie usunie osiem kategorii z transmisji na żywo i zamiast tego będzie je prezentować z wyprzedzeniem.

Przemówienia akceptacyjne będą nagrywane, ale uwzględnione zostaną tylko „najskuteczniejsze i najbardziej emocjonalne momenty” wystąpień, co prowadzi do pytania, czy przemówienia bez specjalnych „emocjonalnych momentów” zostaną po prostu usunięte ze wszystkich transmisji. razem lub razem.

Możliwe jest również, że ci zwycięzcy nie będą mieli wielkich gwiazd uczestniczących w rozdaniu Oskarów, które zobaczą ich zwycięstwa, ponieważ ABC sprawia, że ​​przybywają później w rozłożeniu na pokrycie czerwonego dywanu.

Fragmenty przemówienia powitalnego będą odtwarzane na ekranach w teatrze.

Mówi się, że akademia wprowadza zmiany – które wywołały burzę gniewnych postów w mediach społecznościowych – na prośbę ABC.

Seria Yellowstone jest dostępna tylko w stani w Australii.