22 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Noah Huda strzelił dwa gole, aby poprowadzić Polskę obok Hubbarda i zdobyć tytuł konferencji  Wiadomości, sport, praca

Noah Huda strzelił dwa gole, aby poprowadzić Polskę obok Hubbarda i zdobyć tytuł konferencji Wiadomości, sport, praca

Staff Photo / Brian Yager Junior z Polski Matthew Madiste (13) stara się kontrolować piłkę we wtorek wieczorem, podczas gdy Brayden Murray (14) z Hubbarda wykonuje akcję.

POLSKA – Para bramek Polaka Noaha Hudy pomogła Bulldogs zdobyć trzeci z rzędu tytuł mistrzowski, wygrywając 2:1 z Orłami nad ligowym rywalem Hubbardem.

„Wiedzieliśmy, że Hubbard przyjdzie i zagra, naprawdę mocno”. powiedział trener Polski Brian Karkar. „Pierwszy raz, kiedy graliśmy, to był wspaniały mecz i wygraliśmy 2:1 z spóźnionym golem. Więc przez cały weekend rozmawialiśmy o tym, co musimy zrobić, aby przygotować się do tego meczu, a nasi ludzie zrobili wystarczająco dużo. Nie sądzę, że graliśmy dobrze, ale zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby wygrać.

Huda dostał Bulldogs na listę strzelców w połowie pierwszej połowy i po kilku okazjach zrobił to ponownie na początku drugiej.

Jako numer jeden w Polsce w tym roku, Huda ma cel na plecach. Biorąc to pod uwagę, po trudnym początku roku czuje, że w końcu składają to wszystko na czas przed sezonem.

„Mieliśmy trudny początek sezonu”. powiedział Huda. Byliśmy 1-2-1, graliśmy ciężko we wszystkich czterech meczach i znów byliśmy trochę sfrustrowani, ale (drużyna liderów) wiedzieliśmy, że jako kapitanowie w drużynie, wiedzieliśmy, że musimy wziąć odpowiedzialność i kontrolować zespół, sprawić, by wszyscy skoncentruj się i uspokój się. Teraz mamy zwycięską passę 11 meczów i wyglądamy dobrze.

To pierwsze w Polsce mistrzostwa na północnym wschodzie-8 od 2020 roku. W zeszłym sezonie dzielili tytuł z South Range.

„To bardzo miłe,” powiedział Karkar. – To był cel, który mieliśmy na początku sezonu. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Na naszej konferencji jest wiele dobrych drużyn. Musisz być gotowy do gry każdego dnia, zwłaszcza w drugiej. runda przeciwko tym zespołom.

READ  E.J. Opina przywraca rekord PH, zdobywając srebro na polskim spotkaniu

„Nasi ludzie grali świetnie przez ostatnie dwa tygodnie i zagraliśmy kilka świetnych meczów w tych drugich występach z tymi zespołami. Jestem dumny z chłopaków. Jestem dumny z tego, jak walczyli i zasłużyli na to i na to zasłużyli .

Dwie z trzech porażek Hubbarda w tym sezonie to Polacy. Howland był trzeci. Orły (10-3-1) mają do końca trzy mecze, goszcząc Lakeview, a następnie udają się do Orange i Niles, aby zakończyć rok.

Spodziewaj się, że Hubbard poprawi swoje posiadanie w ostatnich trzech meczach tego sezonu zasadniczego, przygotowując się do postsezonu.

„Kiedy mamy posiadanie, musimy kontynuować pracę, utrzymać posiadanie, odwrócić je i dać im szansę na kontratak”. Trener Hubbarda Corey Reynard powiedział. „Myślę, że to nasza wielka rzecz. Dobrze sobie radzimy z posiadaniem piłki. To bardziej momenty prasowe lub, jak w Polsce, robią świetną robotę, siedząc wygodnie i oddając piłkę, co nas kręci. Musimy utrzymać posiadanie w tych momentach , więc zachowaj to, rzeczy. Może próbować złamać.

Bulldogs kończą sezon zasadniczy z dwoma pozostałymi meczami ligowymi. W tym sezonie mają szansę zakończyć 12:0 w ligowych rozgrywkach. Polska gości Nilesa w czwartek na wieczór seniorski, a następnie gości Lakeview w przyszłą środę w finale sezonu.

W miarę zbliżania się sezonu postsezonowego, Polska wciąż cieszy się z korony ligowej, ale jeszcze się nie skończyła. Wierzą, że z czasem wyzdrowieją i posprzątają.

„Mamy dwóch facetów, którzy wciąż zmagają się z kontuzjami, więc chcemy spróbować zachować zdrowie”. powiedział Karkar. Starajmy się utrzymywać kontakt, czyścić kilka podań, utrzymywać formę i utrzymywać formę. Oczywiście chcemy nadal strzelać gole. Rzeczy, nad którymi musimy nadal pracować, I musimy starać się grać lepiej. Ale to są dwie duże, dobre mecze i staramy się wymyślić, co musimy zrobić, aby być lepszym w rozgrywkach.

Zasiewy na postseason będą się odbywać w ten weekend.

READ  Polska powoła ministerstwo transformacji energetycznej - EURACTIV.com

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej