25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nikola Jokic dzieli się swoim 5-letnim selfie w stroju Nuggets w Serbii

Nikola Jokic dzieli się swoim 5-letnim selfie w stroju Nuggets w Serbii

The Bryłki Denver Świętujemy lato podpisu Nikola Jokić.

Tak jak powinny. Serbska supergwiazda jest wyjątkowo utalentowanym koszykarzem, który może ugruntować pierwsze mistrzostwa NBA w serii – to znaczy, jeśli Nuggets potrafią się wokół niej odpowiednio zbudować.

Od czasów MVP dwukrotnie Podpisano najbogatsze przedłużenie kontraktu w historii NBA zeszły tydzień, Samorodki mediów społecznościowych ciężko pracowały upamiętniając tę ​​okazję. Dzięki jego agentowi w sobotę znaleźli trochę złota z mediów społecznościowych.

Misko Raznatovic opublikował na Instagramie zdjęcie pięcioletniego Jokica w bluzie Nuggets w 2000 roku. Jokic kołysał sprzętem Denver, gdy spędzał czas w swoim rodzinnym mieście i domu popularnych Nuggets w Somborze w Serbii.

Od tego zwiastuna 2000 roku Jokic wyrósł na potencjalnego gracza NBA, a wybór w drugiej rundzie Nuggets uczynił go dwukrotnym najlepszym graczem.

Kim dokładnie były Denver Nuggets z lat 1999-2000? Zespół 35-47 zajął 10. miejsce w Konferencji Zachodniej. Antonio McDisse (19,1 dpi), Ron Mercer (18,3 dpi) i Nick Van Axel (16,1 dpi) poprowadzili ich w punktacji, podczas gdy przyszły pięciokrotny mistrz NBA Chauncey Billups zakończył swój pierwszy występ w Denver. Kontuzjowany 13 meczów w sezonie.

Międzynarodowy Lewiatan Sportowy Te samorodki też nie. Parafrazując Raznatovica, Djokic miał na sobie bluzę tego dnia, ponieważ dostał ją jako przypadkowy prezent.

Jakie są szanse?

Odkąd Raznatovic opublikował zdjęcie, Nuggets udostępnił zdjęcie Djokica pokazujące je na swoim koncie na Twitterze.

Bo znowu, oczywiście, że powinni. Świętuj szczęśliwe czasy.

Teraz gdyby tylko mogli przełożyć swoje szczęście na tytuł NBA.

Nikola Jokic kibicował Nuggetsowi, zanim pogoda dopisała. (Jimmy Schwapiro/Getty Images)

READ  Gwiazda UConn, Adama Sanogo, odszedł, aby kontynuować karierę w NBA