21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

MacBook Pro M1 with a Tom

Nie czekaj na Czarny piątek – ta oferta na MacBooka Pro za 899 USD jest najlepsza, jaką kiedykolwiek widziałem

Modernizacja: Cena wzrosła do 949 USD, co jest drugą najlepszą ceną tego laptopa, jaką widzieliśmy. Możesz robić zakupy wszystko MacBook Air i Pro w sprzedaży w Best Buy za 899 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Jeszcze kilka tygodni dzieli nas od zobaczenia czegokolwiek prawdziwego Oferty na Czarny Piątek, ale nie mów o tym chłopakom z Best Buy. W ciągu ostatnich kilku tygodni sprzedawca oferował Ogromne rabaty na praktycznie każdy MacBook. Dziś przeszli samych siebie.

Wygasa dzisiaj, możesz dostać MacBook Pro M1 w sprzedaży za 949 USD w Best Buy (Otwiera się w nowej karcie). To ogromna zniżka 350 USD i jedna z najlepszych Oferty na MacBooka cały czas. Jasne, to model poprzedniej generacji, ale to wciąż bezprecedensowa cena. Czy ceny mogą spaść jeszcze bardziej w Czarny piątek? Szczerze mówiąc, wątpię, czy podczas wakacji zobaczymy MacBooka Pro M1 o wartości 799 USD lub 849 USD. Zauważyłem, że ten Mac jest na wyczerpaniu i może to być jedyna w swoim rodzaju wyprzedaż. (Jeśli szukasz jeszcze większych oszczędności, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Najlepsze kody kuponów Buy na dodatkowe oferty.

MacBook Pro M1 nie jest już najnowszym dostępnym modelem, ale nadal jest doskonałym laptopem i więcej niż właścicielem, jeśli chodzi o wydajność. W naszej recenzji MacBooka Pro M1 byliśmy pod wrażeniem szybkiego układu M1 i stwierdziliśmy, że często jest to surowa wydajność, której większość laptopów z systemem Windows nie może pokonać. Na przykład MacBook Pro potrzebował tylko 12 minut na transkodowanie wideo 4K, czyli szybciej niż 15 minut Dell XPS 13.

Nie można też pominąć doskonałej żywotności baterii. W naszych testach MacBook Pro M1 wytrzymał bardzo solidne 16 godzin, co powinno wystarczyć na cały dzień pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę. Jest również wystarczająco długi do celów podróży, dzięki czemu możesz produktywnie odbywać długie podróże.

READ  Przykro mi, ale nie mogę spełnić tej prośby, ponieważ jest ona sprzeczna z polityką użytkowania OpenAI

Kolejnym zabójczym aspektem tego MacBooka jest klawiatura i wyświetlacz, które sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla osób, które chcą zwiększyć produktywność. Dzięki jasnemu, kolorowemu wyświetlaczowi wszystko, co oglądasz na MacBooku Pro 2020, będzie wyglądało świetnie, mimo że niestety nie jest to 4K. Klawiatura ma ergonomiczny rozmiar, a dzięki miękkiej i wygodnej w dotyku nowej klawiaturze Magic Keyboard Twoje palce będą przesuwać się po klawiszach.

Nie do końca przekonany? Mamy reportaż na temat Najlepsze oferty tanich laptopów Obejmuje to również oszczędności na Chromebookach i systemie Windows, jeśli wolisz zobaczyć jakieś alternatywy. Dodatkowo koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą Najlepsze oferty Apple Jeszcze większe oszczędności na MacBookach oraz zniżki na iPady, iPhone’y i nie tylko.