30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix uruchamia trzy gry casual tylko dla członków w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Netflix rozszerza swoją popularność gier mobilnych o trzy kolejne tytuły gier, które będą dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Dziś firma wprowadza trzy gry casual dla swoich członków Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce: „Shooting Hoops”, „Teater Up” i „Card Blast”. Netflix niedawno uruchomił marketing Gry mobilne tylko dla pierwszych członków na procesorze Androida.

Podobnie nowe tytuły będą dostępne w tym samym modelu. Dzięki nowej karcie „Gry” w aplikacji Netflix członkowie zostaną przekierowani do listy gier w sklepie Google Play dla ich regionu. Tutaj pobierzą i zainstalują grę, tak jak każdą inną aplikację. Ale kiedy przyjdzie czas na zalogowanie się, będą potrzebować swoich danych logowania do Netflix, aby rozpocząć grę.

W nowe gry można grać całkowicie za darmo, bez żadnych reklam ani zakupów w aplikacji. Chociaż pierwsze dwa tytuły uruchomione na karcie Gry Netflix są powiązane z popularną serią „Stranger Things”, te nowe gry nie mają nic wspólnego z żadnym filmem lub programem Netflix. Zamiast tego są to proste, casualowe gry, które przemawiają do szerokiego grona graczy. Reprezentują zwiększone inwestycje Netflix w tworzenie gier mobilnych częścią szerszej oferty rozrywkowej, która obecnie rozwija się nie tylko w zakresie przesyłania strumieniowego treści.

Gry przyjeżdżają dziś do Polski, gdzie dołączą do dotychczasowych tytułów „Stranger Things”. Tymczasem wszyscy trzej członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii będą mieli dostęp do nowych gier i dwóch istniejących gier „Stranger Things”.

Dodatki do PT oficjalnie rozpoczną się dziś o 8 rano, a we Włoszech i Hiszpanii o 17:00. Dopiero wtedy gry będą dostępne w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Przemówił Jeśli chodzi o plany ekspansji na rynek gier podczas przychodów z drugiego kwartału, mówi, że jest na wczesnym etapie badania, jak ten model będzie wyglądał.

READ  Polski rząd bada atak hakerski na sieć kolejową

Przeczytaj Netflix „Postrzegamy gry jako inny rodzaj treści, podobnie jak rozszerzenie dla oryginalnych filmów, animacji i niepisanej telewizji”. List partnerski, Początkowo skupi się na darmowych grach przeznaczonych na urządzenia mobilne. „… uważamy, że nadszedł właściwy czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi członkowie cenią gry, ponieważ minęła prawie dekada od pierwotnego programowania” – wyjaśniła firma.

Kredyty obrazkowe: Zrzut ekranu Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia te doniesienia były dobre, gdy Netflix zmienił nagłówki dwóch „Stranger Things” stworzonych przez Game Studio z Teksasu. Dodatkowe PD Do Netflix stanie się ekskluzywny. Jednak te gry były wcześniej dostępne w Sklepie Play, a ci, którzy już je zainstalowali, mogą nadal w nie grać. Ale nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry – „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game” z aplikacji Netflix.

Ten sam wzór jest kontynuowany w nowych wydaniach.

„Card Blast” jest licencjonowany w Stanach Zjednoczonych Nieuczciwa gra„Shooting Rings” i „Dieter Up” pochodzą od kanadyjskiego dewelopera mróz.

Ci programiści nie są przypisywani do aukcji w Sklepie Play, ponieważ gry są wydawane na koncie Netflix Google Play.

Komentarz pojawił się po tym, jak TechCrunch, jeden z nowych tematów, potwierdził szczegóły planów wydawniczych Netflix i przedstawił raport na temat ekspansji gier mobilnych.

Od dziś członkowie serwisu Netflix w Hiszpanii i Włoszech mogą grać w pięć gier mobilnych na Androida. „Z tych pięciu gier 'Stranger Things: 1984′, 'Stranger Things 3: The Game’, 'Kart Blast’, 'Teeter Up’ i 'Shooting Hoops’ są już dostępne w Polsce. ale z członkostwem Netflix Cieszymy się, że możemy częściowo udostępnić Ci te ekskluzywne gry — bez promocji i zakupów w aplikacji.

Wcześniej Netflix Wyjaśnione Polska została wybrana jako pierwszy rynek testowy gier mobilnych, ponieważ kraj ten ma aktywną publiczność gier mobilnych, co wydawało się dobrze pasować do tej wstępnej opinii.

READ  „Kobiety napadnięte, zatrzymane na kilka dni”: doniesienia potwierdzają rasizm na granicy z Polską, znęcanie się nad studentami z Indii

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów, a cały rynek europejski jest ważny dla Netflix.

Netflix twierdzi, że planuje uruchomić gry w innych regionach w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma na celu ostatecznie wprowadzić swoje gry na iOS.

Kolekcja gier mobilnych jest dostępna w zakładce Gry na procesorze Netflix Android w Polsce we Włoszech I Hiszpania, począwszy od 8 rano ET / 11:00 PT / 17:00 CET dziś rano.