16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NBA Free Agency Tracker: aktualizacje na żywo i aktualności na temat powrotu LeBrona Jamesa do Lakers;  Klay Thompson wybiera Dallas;  Paul George wybiera 76ers

NBA Free Agency Tracker: aktualizacje na żywo i aktualności na temat powrotu LeBrona Jamesa do Lakers; Klay Thompson wybiera Dallas; Paul George wybiera 76ers

Po załatwieniu pierwszego zadania, jakim było zatrudnienie Kenny’ego Atkinsona na nowego głównego trenera, Cavaliers osiągnęli najważniejszy punkt na swojej letniej liście rzeczy do zrobienia, zgadzając się z Donovanem Mitchellem w sprawie nowego przedłużenia kontraktu o trzy lata o wartości maksymalnie 150,5 mln dolarów. Zdaniem Adriana Wojnarowskiego z ESPN.

Dlaczego więc nie przedłużyć kontraktu o cztery lata o wartości ponad 200 milionów dolarów? Ta umowa wydaje się mieć na celu zapewnienie wszystkim stronom tego, czego naprawdę chcą. Według Woj ta umowa zapewnia Cavaliers „stabilność kontraktu zawodnika franczyzowego po następnym sezonie”. Jeśli chodzi o Mitchella, jest on obecnie „na szybkiej drodze do osiągnięcia standardów usług 10-letnich, co umożliwi mu przedłużenie umowy o 5 lat o wartości co najmniej 380 mln dolarów w 2027 r.”.

BOSTON, MA - 9 MAJA: Strażnik Cleveland Cavaliers, Donovan Mitchell, reaguje po zdobyciu trzech punktów pod koniec trzeciej kwarty.  (Zdjęcie: Daniel Parhizkaran/The Boston Globe za pośrednictwem Getty Images)

Reakcja Donovana Mitchella po trafieniu za trzy punkty w meczu przeciwko Boston Celtics. (Zdjęcie: Daniel Parhizkaran/The Boston Globe za pośrednictwem Getty Images)

Od przybycia do północno-wschodniego Ohio we wrześniu 2022 r. Mitchell gra najlepszą koszykówkę w swojej siedmioletniej karierze. Przeciętny 27,5 punktów, 4,6 zbiórek, 5,2 asyst i 1,6 przechwytów na mecz w ciągu dwóch sezonów w Cleveland. Poprowadził Cavaliers do dwóch występów z rzędu po sezonie, w tym pierwszego zwycięstwa drużyny w fazie play-off od wyjazdu LeBrona Jamesa do Los Angeles oraz pierwszego zwycięstwa w serii bez Meczety Od 1993 r – Po zwycięstwie w pierwszej rundzie nad Orlando Magic w kwietniu ubiegłego roku.

Przeczytaj całą historię tutaj.

READ  Steve Wilkes będzie trenerem drużyny 49ers kontra Jaguars w 10. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia