27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Największa pływająca farma fotowoltaiczna w Ameryce Północnej oficjalnie została uruchomiona online

Największa pływająca farma fotowoltaiczna w Ameryce Północnej oficjalnie została uruchomiona online

W New Jersey znajduje się pływająca farma słoneczna o mocy 8,9 MW – największa pływająca tablica słoneczna w Ameryce Północnej.

Projekty czystej energii NJR Jest właścicielem i operatorem pływającej farmy słonecznej, która obejmuje 17 akrów zbiornika Canoe Brook Reservoir w Short Hills w stanie New Jersey. NJR CEV i New Jersey American Water zorganizowały wczoraj ceremonię przecięcia wstęgi dla projektu.

Pływająca farma słoneczna składa się z 16 510 paneli słonecznych, a wytwarzana przez nie czysta energia wystarcza do zasilenia 1400 domów rocznie. Zaspokoi około 95% potrzeb energetycznych stacji uzdatniania wody Canoe Brook w New Jersey American Water.

Pływająca energia słoneczna składa się z paneli fotowoltaicznych przymocowanych do tratw. Woda chłodzi panele słoneczne, zwiększając w ten sposób wydajność, a panele zmniejszają parowanie prawie do zera.

Robert Pullman, wiceprezes NJR Clean Energy Ventures, powiedział: „Pływająca technologia słoneczna stwarza nowe możliwości dla niewykorzystanych zbiorników wodnych, oczyszczając pustą przestrzeń, aby umożliwić wytwarzanie energii odnawialnej na dużą skalę, pomagając zapewnić korzyści płynące z czystej energii większej liczbie klientów. ” .

Czytaj więcej: New Jersey będzie teraz wymagać sprzedaży całkowicie elektrycznych pojazdów do 2035 roku

Zdjęcie: Business Wire


Jeśli rozważasz przejście na energię słoneczną, zawsze dobrze jest uzyskać wycenę od kilku instalatorów. Aby upewnić się, że znajdziesz w pobliżu zaufanego i niezawodnego instalatora systemów fotowoltaicznych, który oferuje konkurencyjne ceny, sprawdź nasze Mędrzec Energii. EnergySage to bezpłatna usługa, która ułatwia korzystanie z energii słonecznej. Mają setki wstępnie sprawdzonych instalatorów fotowoltaicznych, którzy konkurują o Twoją firmę, zapewniając, że otrzymujesz rozwiązania najwyższej jakości i oszczędzasz od 20 do 30% w porównaniu z robieniem tego samodzielnie. Ponadto korzystanie z niego jest bezpłatne i nie będziesz odbierać połączeń sprzedażowych, dopóki nie wybierzesz instalatora i nie udostępnisz mu swojego numeru telefonu.

Łatwo jest porównać swoje osobiste oferty online i będziesz mieć dostęp do bezstronnych doradców energetycznych, którzy pomogą Ci na każdym etapie. początek Tutaj.