1 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najwięcej widzów wyścigów motocyklowych w Polsce w historii! Gdzie widzisz nadchodzące trasy koncertowe?

Motocyklowe Grand Prix w Polsce osiągnęło w tym roku ponad 440 000. Publiczność i to najwyższy wynik od prawie 20 lat! Poniższe wycieczki dostępne są w pakiecie Eurosport gracza, a wycieczki po Polsce dostępne są również na bezpłatnym kanale telewizyjnym TTV!

Gdzie szukać nadchodzących motocyklowych wycieczek Grand Prix? Streaming we wtyczkach Eurosport na odtwarzaczu

Motocyklowe Grand Prix Polski można było oglądać w sobotę na antenie TTV na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponad 440 tys. zwiedzających To najlepszy wynik telewizyjnej relacji z Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, które odbyły się w Polsce od prawie 20 lat!

Druga runda Motorsportowych Mistrzostw Świata została wyemitowana na bezpłatnym kanale TTV. Mecz na Stadionie Narodowym od prawie 20 lat przyciągał największą publiczność na Speedway Grand Prix przed telewizorami! Aż 442 000 osób obejrzało polską telewizję SGP TTV. Badani, co przekłada się na 4,06% SHR w grupie A4+. Potem nastąpiły półfinały z udziałem Bardos Smarslik, Bavi Prasitpinsky i Masjid Janovsky. Ponad 615 000 luzów!

„Ogłaszając plany transmisji Grand Prix MotoGP w Polsce, upewniłem się, że promocja autostrady była jednym z naszych głównych celów. Po dwóch rundach bardzo się cieszę, że za 20 lat będziemy mogli pochwalić się największą widownią SGP w Polsce Speedway Profesjonalni komentatorzy w Grupie TVN Ciekawe wywiady, wysokiej jakości produkt i możliwość zobaczenia najlepszych polskich zawodników.Jestem pewien, że miłośnicy wyścigów motocyklowych będą z nami podczas polskich tras na Eurosport Extra i TTV.

Powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosport Polska i członek zarządu TVN.

Tegoroczna seria MotoGP Grand Prix, a także rywalizacja o tytuły mistrzowskie w klasach U21 (SGP2), U16 (SGP3) i Speedway of Nations będą w całości transmitowane w pakiecie Eurosport Extra na Player.PL. Podczas poszczególnych mistrzostw świata dodatkowi użytkownicy Eurosportu mogą zobaczyć kwalifikacje i zdjęcia z kamer na parku maszynowym, gdy motocykliści przygotowują się do kolejnych wyścigów. Ponadto wszystkie trasy Speedway Grand Prix w Polsce – Warszawa, Corso, Wrocław i Torrova – są transmitowane na żywo w TTV. Kolejny mecz odbędzie się na darmowym kanale TTV 25 czerwca na Corso.

READ  Polacy w Warszawie stoją z Ukrainą, machając ukraińskimi flagami - ThePrint

Nowością w Eurosport Extra Motorway Show jest pierwsza brytyjska transmisja motocyklowa z udziałem znanych graczy SGP: zwycięzców Stadionu Narodowego Maxa Fricka i Jasona Doyle’a, a także Madge Jagger, Nilsa Christiana Iversona, Petera Guildmana, Chrisa Harrisa i innych. , Jack Holder i Paul Tobias Mosillac.

Eurosport Ekstra Niezrównana oferta dla fanów gier dostępna na player.pl. Pakiet za 15 zł miesięcznie Zawiera kanały liniowe Eurosport1 I Eurosport 2 Ekstra ekskluzywne transmisje, równoległe transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, szeroka gama spersonalizowanych filmów i obszerne archiwum treści z gier. Użytkownicy Eurosport Ekstra Mają też dostęp do największej biblioteki świetnych filmów i seriali, oryginalnych tytułów gracza, rozrywki, edukacji, stylu życia, samochodów, treści dla dzieci i wiadomości.

Kalendarz Grand Prix MotoGP 2022:

  • 28 maja, Praga (Czechy)
  • 4 czerwca, Tedero (Niemcy)
  • 25 czerwca, Corso Wilkopolsky (Polska)
  • 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
  • 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
  • 10 września, Fogins (Dania)
  • 17 września, Melilla (Szwecja)
  • 1 października, Doran (Polska)
  • 5 listopada, Oceania G.P.

Źródło: Informacja prasowa

Jesteś w sekcji wiadomości. Publikowane tu treści są w dużej mierze tworzone przez firmy niezwiązane z redakcją HDTV Polska. Autorzy HDTVPolska nie ponoszą odpowiedzialności za treść publikacji.


Usługi VoD i transmisji na żywo — Czytaj więcej:

(36)