25 kwietnia, 2024

Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Portugalia pokonuje Szwajcarię 6:1

The Mistrzostwa Świata 2022 Oglądaj we wtorki w FOX, z Portugalia Pokonać Szwajcaria 6:1 na stadionie Lusail w Katarze w ostatnim meczu 1/8 finału turnieju.

Portugalia szykuje się do gry Maroko W ćwierćfinale w sobotę 10 grudnia.

Oto najważniejsze sztuki!

Podsumowanie meczu Portugalia – Szwajcaria

Finał: Portugalia 6, Szwajcaria 1

Ronaldo na ławce

Przed meczem obiegła wiadomość, że ikona i kapitan Portugalii Cristiano Ronaldo Rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Gonzalo Ramosa Zaczął zamiast Ronaldo.

Ronaldo strzelił jednego gola na Mistrzostwach Świata 2022 z rzutu karnego w meczu otwarcia Portugalii Ghana.

17′: Gol!

Ramos w pełni wykorzystał swój początkowy gest, gdy portugalski napastnik strzelił pierwszego gola w meczu.

Portugalczyk Goncalo Ramos strzela gola przeciwko Szwajcarii w 17 minut

22′: Prawie kolejny

Napastnik Portugalii Joao Felix Stworzył okazję do zdobycia pięknego gola dla Ramosa, który prawie strzelił swojego drugiego gola.

33′: Portugalia znów uderza!

Portugalia awansowała 2:0, kiedy Dziecko Uderzony w sporną głowę.

Portugalczyk Pepe strzela gola przeciwko Szwajcarii w 33 minuty

39′: Szwajcaria wciąż bez punktów

Szwajcaria nie stworzyła swojej najlepszej okazji do zdobycia gola w pierwszej połowie, kiedy był pomocnikiem Remo Freulera i armaty Fabian Char Nie mogli uderzać z bliskiej odległości.

Do przerwy Portugalia prowadziła 2:0.

51 ’: Nie możesz tego wymyślić

Ramos strzelił gola z prawej strony siatki, zdobywając drugiego gola w meczu i dając Portugalii prowadzenie 3: 0.

Portugalczyk Goncalo Ramos strzela gola przeciwko Szwajcarii w 50. minucie

54′: Ucieknij z tym

Portugalia prowadziła w obronie 4:0 Rafał Guero Zabłyśnij bramką szwajcarskiego bramkarza Jana Sommera.

Portugalczyk Rafael Guerrero strzela gola przeciwko Szwajcarii w 55. minucie

58′: Do tablicy dołącza Szwajcaria

READ  Padres dał Joshowi Haderowi „małą przerwę” od końcowej roli po ostatnim krachu

Szwajcaria wszedł na szachownicę, gdy był obrońcą Manuel Akanji Trafił w cel po lewej stronie siatki.

Manuel Akanji ze Szwajcarii zdobywa gola przeciwko Portugalii w 57 minut

67′: Zgadnij, kto strzelił gola?

Jest Gonzalo Ramosem.

Napastnik celował w swoim trzecim golu w meczu, dając Portugalii prowadzenie 5: 1 i strzelił pierwszego hat-tricka na Mistrzostwach Świata 2022.

Portugalczyk Goncalo Ramos strzelił hat-tricka przeciwko Szwajcarii

73′: Ronaldo wpisuje się

Z czteropunktową przewagą Portugalia pokonała Ronaldo w meczu.

84′: Nie tak szybko!

Ronaldo minął szwajcarską bramkę jednym prowadzeniem, ale uznano go za spalonego.

90 + 2′: Znów zdobywają bramkę

Portugalia ma swój 6 stopień w przód Rafał Liao Wytnij i wytnij mu drogę do celu.

Portugalczyk Rafael Leao strzela gola przeciwko Szwajcarii 90 + 2′

Portugalczyk Rafael Leao strzela gola przeciwko Szwajcarii 90 + 2'

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko