29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najnowsze urządzenie audio firmy Teenage Engineering zachęca do kręcenia gałkami

Najnowsze urządzenie audio firmy Teenage Engineering zachęca do kręcenia gałkami

Teenage Engineering, firma stojąca za ultra-chic mieszaćI WzmacniaczeI obudowy komputerowe, wypuścił nowy instrument audio: nazwany TX-6, mały mikser terenowy (pod względem wielkości, a nie ceny) doskonale ozdobiony pokrętłami. Oprócz możliwości miksowania dźwięku z sześciu wejść stereo i wyprowadzania go do komputera, wzmacniacza lub obu, w prawdziwej inżynierii dla nastolatków, TX-6 może również służyć jako główny Syntezator, sekwencer perkusyjnyInterfejs audio USB-C.

Powinniśmy najpierw porozmawiać o tych pokrętłach. Działają one domyślnie jako elementy sterujące w 3-pasmowym korektorze, umożliwiając regulację wysokich, średnich i niskich tonów każdego wejścia. Ale zajrzyj? Podręcznik inżynierii dla nastolatków Ujawnia wiele innych rzeczy, które możesz z nimi zrobić, od kontrolowania ustawień kompresora po dostosowywanie długości panoramy lub notatki. Do czegokolwiek go użyjesz, zrobisz to za to wzór; Uchwyty są kolorowe i radełkowane na górze, co pomaga chwycić coś wielkości dużego Q-Tip.

Widok boczny uchwytów. Spójrz też na ten wyłącznik zasilania.
Zdjęcie: Inżynieria nastolatków

Jeśli możesz oderwać wzrok od uchwytów, pozostałe elementy sterujące również są całkowicie miętowe. Miej suwaki ściemniacza (prawdopodobnie ważniejsze niż pokrętła, ponieważ naprawdę ci na to pozwalają mieszać), kilka przycisków, plus przycisk/pokrętło combo do poruszania się po menu – wciąż moje serce. Dostępne są również mierniki głośności LED, z regulowaną jasnością.

Ta maszyna dużo się dzieje.
Zdjęcie: Inżynieria nastolatków

Jeśli chodzi o I/O, TX-6 ma sześć gniazd wejściowych audio (Apple nigdy nie mógł) i trzy gniazda wyjściowe; Dwa mają 3,5 mm dla wyjścia aux i cue, a wyjście główne to 6,35 mm, czyli ćwierć cala. Ma również wbudowaną baterię, która według Teenage Engineering wystarcza na około osiem godzin użytkowania i jest ładowana przez port USB-C, który obsługuje również połączenie TX-6 z twoim urządzeniem. Może to być komputer lub iPhone/iPad, jeśli masz odpowiedni kabel lub adapter. Ponownie, wszystko to, plus te pyszne gałki, jest zapakowane w coś, co ma bardzo małe opakowanie.

TX-6 ma podobny rozmiar do iPhone’a.
Zdjęcie: Inżynieria nastolatków

Swoją drogą tak słyszę śmiech całej Wielkiej Brytanii Jeszcze raz mówię o mojej miłości do gałek. Nie muszę tego komentować, wciąż boli mnie czytanie wszystkich dowcipów z ostatniego artykułu. Ale chodź, po prostu spojrzeć na nich.

Tak zaczyna się Teenage Engineering Wideo „Przedstawiamy mikser polowy TX-6”. Zwraca uwagę.
Zdjęcie: Inżynieria nastolatków.

Oczywiście nie chcę spać w innych częściach tej konstrukcji – ma aluminiową ramę CNC, ładny mały ekran do wyświetlania menu i pokrowiec ze sztucznej skóry. Dla mnie to trochę jak staromodny Sony, ale jest trochę zajęty.

Cześć, w rzeczywistości Teenage Engineering mówi, że pokrętła można dostosowywać. jestem pewien, że są Trochę Za ich pomocą możesz kontrolować parametr przejdź do 11

Powiedz mi, że to nie brzmi jak świetny walkman.
Zdjęcie: Inżynieria nastolatków

Mówiąc o maksymalizacji, porozmawiajmy o cenie. TX-6 – Deep Breath Now – kosztuje 1199 USD. Dotyczy to samego urządzenia, wraz z adapterem głównego wyjścia 3,5 mm i kablem USB-C. Dodatkowe kable, takie jak przejściówka 3,5 mm RCA lub podwójna przejściówka TS, będą kosztować 10 lub 15 USD.

Chociaż ta cena jest prawie niewiarygodna, starałem się wymyślić jakikolwiek inny sprzęt, taki jak TX-6. 150 zł Yamaha MG06X Kompaktowy, ale ciężko byłoby go nazwać małyMoim zdaniem na pewno nie wygląda to świetnie. 350 dolarów H6 Powiększenie Można go skonfigurować tak, aby miał taką samą liczbę wejść, ale jest znacznie większy i nie jest tak bogaty w funkcje jak TX-6. Dodatkowo, chociaż można go używać jako miksera, to zdecydowanie bardziej przypomina rejestrator terenowy. ten Maki Maxster na żywo Tańszy w cenie 230 USD i wygląda podobnie, ale nie ma baterii i ma tylko cztery wejścia (chociaż jedno z nich to XLR, który może się przydać, jeśli chcesz podłączyć mikrofon).

Chociaż bycie w swojej własnej lidze może uzasadniać swoją cenę, ale nie musi, cena TX-6 prawdopodobnie zrazi wielu zwykłych DJ-ów lub miłośników muzyki, takich jak ja – chociaż zalicza się do „statusu DJ-a” wśród wielu dodatkowych funkcji. Ale jeśli mam być ze sobą całkowicie szczery, prawdopodobnie wydałbym zawstydzoną sumę pieniędzy, grając w jedną przez cały dzień, tylko po to, aby poczuć te słodkie, słodkie uchwyty (znowu, nie powinienem publikować tego w Wielkiej Brytanii budzi się).

TX-6 jest dostępny w Witryna internetowa poświęcona inżynierii nastoletniej.

READ  Według doniesień na przedniej szybie niektórych modeli Apple Vision Pro pojawiło się podobne włosowate pęknięcie